Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyprzedaż Sony Play Days już obowiązuje: oszczędzaj na grach na PlayStation dzięki tym ofertom

Jeśli zwracałeś uwagę przez ostatnie kilka lat, wiesz, że Sony co roku przed E3 rozpoczyna całkiem masową imprezę sprzedażową, a ten rok nie jest wyjątkiem. Dostępne są teraz nawet roczne oszczędności na rozgrywce, a także możesz zapisać wiele gier na PlayStation, aby dodać je do swoich zaległości.

Sony Days of Play jest w sprzedaży już do 9 czerwca i zawiera naprawdę świetne oferty na gry na PS4 i PS5. Możesz także zapisać akcesoria, takie jak kamera HD PS5 i zdobyć PlayStation Classics za jedyne 9,99 USD.

Biorąc pod uwagę, jak duże są te wyprzedaże, połączyliśmy poniższe strony wydarzeń Game Days ze wszystkimi wyprzedażami i wybraliśmy kilka najważniejszych informacji od każdego sprzedawcy. Dla tych w Wielkiej Brytanii, sprawdź nasze najlepsze oferty UK Gameplay Days.

12-miesięczna oferta PlayStation Plus

Najlepsze oferty i oferty Sony Gameplay

Okazje na dni Sony Play na Amazon

Oferty Game Days od Walmart Sony

Sony dni sprzedaży po cenie Walmart

Zaoszczędź na PlayStation dzięki corocznej wyprzedaży Days of Play. Tegoroczne oferty dotyczą gier i akcesoriów na PS4 i PS5. Kliknij, aby zobaczyć wszystkie promocje na rozgrywkę, które są teraz dostępne w Walmart.

Spider-Man: wersja premierowa Milesa Moralesa
Sackboy: Wielka przygoda
Dusze demonów

Oferty GameStop Sony Days of Play

Okazje na dni PlayStation Live

Dni wyprzedaży w PlayStation Direct

Dni wyprzedaży na PlayStation bezpośredni

Jeśli wolisz kupować bezpośrednio ze źródła, PlayStation Direct oferuje wszystkie oszczędności i oferuje bezpłatną wysyłkę dla członków PS+.

Może nie było to niespodzianką, ale w tym roku nie ma specjalnej premiery na PlayStation 5. Biorąc pod uwagę fakt, że nadal możesz nie mieć możliwości zdobycia PS5, a niedobory spodziewane są w przyszłym roku, jest to zrozumiałe. Monitorujemy i udostępniamy uzupełnienia PS5 na Konto na Twitterze z ofertami IGNAle nawet najbardziej czujni obserwatorzy PS5 walczą o to. Przychodzą i odchodzą szybko.

READ  ChatGPT ląduje na Apple Watch i Siri musi się martwić

Może w przyszłym roku dostaniemy naszą pierwszą ofertę specjalną Playday PS5. Z pewnością możemy mieć nadzieję. Nie mam nic przeciwko, jeśli to tylko różnica kolorów dla nowego kontrolera DualSense, szczerze mówiąc.

Aktualizujemy tę stronę, ponieważ coraz więcej sprzedawców pojawia się w Internecie ze swoimi ofertami na rozgrywkę, więc zaglądaj tu ponownie.