Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wypadki samochodowe w Ohio osiągają poziom epidemii | Wiadomości, sport, praca

Grupa ds. bezpieczeństwa reprezentująca gubernatorów stanów twierdzi, że wskaźnik wypadków drogowych po pandemii osiągnął rozmiary epidemii. Jednak statystyki w Ohio pokazują, że wskaźniki zachorowań w 2021 r. osiągnęły poziom z 2018 r. – ostatniego pełnego roku przed pojawieniem się COVID-19.

Wypadki drogowe są na poziomie epidemii, powiedział Jonathan Adkins, dyrektor wykonawczy Governors Highway Safety Association, które reprezentuje stanowe biura bezpieczeństwa autostrad w całym kraju. Na poziomie krajowym National Highway Transportation Safety Administration informuje, że około 38 680 osób zginęło w wypadkach drogowych w USA w 2020 r., najwięcej od 2007 r., pomimo spadku łącznej liczby przejechanych kilometrów na początku pandemii.

W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2021 r. 8730 osób zginęło w wypadkach samochodowych w Stanach Zjednoczonych, co stanowi wzrost o 10,5 procent w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Pandemia czy nie, ludzie wciąż giną na drogach Ohio w zastraszającym tempie.

Na przykład dwóch mężczyzn z Mahoning Valley zginęło, a trzeci został ranny na początku tego miesiąca w wypadku drogowym na autostradzie 71 na południowy zachód od Akron.

Urzędnicy Ohio oczekują, że wskaźniki wypadków pozostaną wysokie ze względu na liczbę wypadków związanych z jeleniem oczekiwaną w czwartym kwartale 2021 r.

Raport Ohio State Highway Patrol stwierdza, że ​​ciężarówka skrzyniowa uderzyła w uszkodzony ciągnik z przyczepą po uderzeniu jelenia na początku 24 października w mieście Congress w hrabstwie Wayne. Pasażerowie ciężarówki, 30-letni Nicholas Paul Holmes z Gerrard i 21-letni Christopher Ryan Fox z Youngstown, zostali uznani za zmarłych na miejscu. Raport mówi, że kierowca, Zachary Thomas Carpenter, lat 28, z Brookfield, został przewieziony do szpitala Akron General Hospital z obrażeniami, które żołnierze określili jako niezagrażające życiu.

Żołnierze twierdzą, że incydent jest nadal badany.

Jednak ten upadek nie uwzględnia dotychczasowych zgonów w 2021 r. w hrabstwach Trumbull i Mahoning – 25 w Trumbull i 17 w Mahoning.

READ  Polska odwołuje kwalifikacje olimpijskie z powodu udziału Rosji – oto sporty, z których Rosja nadal ma zakaz

„Bezpieczeństwo każdego, kto korzysta z naszych dróg, jest naszą główną troską”, powiedział porucznik Brian Vail, dowódca Warren Post dla State Patrol. „Prosimy kierowców, aby przyczynili się do ochrony siebie i innych na drodze, trzymając się bezpiecznych nawyków jazdy”.

„Kierowcy mogą sprawić, że nasze drogi będą bezpieczniejsze, jeżdżąc spokojnie, monitorując prędkość, skupiając się na drodze – a nie na telefonie – i zawsze zapinając pasy” – powiedział Holt. „Wszystkie te czynniki możemy kontrolować jako kierowcy za każdym razem, gdy podróżujemy po drodze”.

większość złamań

Według danych dostarczonych przez Ohio Highway Safety Administration, te drogi Mahoning Valley miały największą liczbę wypadków od 2016 roku:

US Route 224 w Polsce / Boardman / Canfield, 3570.

Droga stanowa 46 Howland/Niles/Austin Town/Canfield Pass, 3160.

US Route 422 Youngstown/Gerrard/Niles/Warren Pass, 2852.

Interstate 80 w hrabstwach Mahoning/Trumbull (w tym Ohio Turnpike), 2094.

US Route 62 Canfield/Youngstown/Hubbard, 1735

State Route 7 Boardman/Youngstown/Hubbard/Brookfield/Kinsman, 1642.

Według komandora Charlesa Colucci, departament policji w Canfield bierze pod uwagę statystyki wypadków drogowych, gdy funkcjonariusze opracowują plany ruchu.

„Biorąc pod uwagę wszystkie dane, nasz nadinspektor patrolu wydaje plan funkcjonariuszom patrolowym, aby zapewnić bezpieczniejszą drogę” – powiedział Colucci. „Częścią planu może być posiadanie większej liczby oficerów, krążownika, radaru lub lasera. Jednym z podejść, które przyjęliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, było rozmawianie z większą liczbą kierowców i informowanie ich o niebezpieczeństwach występujących przy prędkości lub po jeździe, która jest zbyt blisko i/lub rozproszona. W większości przypadków ostrzeżenie i delikatna dyskusja mogą być bardziej skuteczne niż cytat.”

Colucci zauważył również naruszenie, że jego funkcjonariusze w Canfield coraz częściej zauważali, że kierowcy nie włączają reflektorów w nocy.

„Większość samochodów jest teraz wyposażona w światła do jazdy dziennej. Kiedy przełącznik reflektorów nie znajduje się w pozycji automatycznej, światła do jazdy dziennej włączają się, dając kierowcy fałszywe poczucie bezpieczeństwa, gdy reflektory są włączone” – powiedział Colucci. Nie ma włączonych reflektorów ani tylnych świateł. To bardzo niebezpieczne. „

READ  Antoni Frataroli 1939-2021 | Wiadomości, sport, praca

Detektyw Brian Critters jest detektywem drogowym w wydziale policji w Warren. „Podczas gdy ograniczenie prędkości w mieście wynosi 35 mil na godzinę, nadal doświadczamy poważnych tragedii drogowych, które czasami prowadzą do śmierci” – napisał w raporcie z 2020 roku.

Jeden z takich śmiertelnych wypadków miał miejsce, gdy Kalin Watson zginął 7 października 2020 r. w wypadku dwóch pojazdów na Southern Boulevard i Northwest Boulevard NW.

Według raportu Warren Police 2020, Market Street prowadzi z 103 wypadkami, a następnie Parkman Road z 62 i Youngstown Road z 61.

Oglądanie jelenia

Aby utrudnić kierowcom, Departament Ubezpieczeń Ohio, Departament Zasobów Naturalnych Ohio i patrole stanowe ostrzegają, że jest to pora roku, w której liczba wypadków związanych z jeleniem wzrasta.

Hrabstwo Trumbull znajduje się w pierwszej piątce hrabstw stanu pod względem wypadków związanych z jeleniem, a Interstate 80 jest jedną z głównych dróg, których szuka Bambi i jego przyjaciele.

Statystyki patrolowe pokazują, że prawie połowa ze 100 672 incydentów związanych z jeleniem w stanie w ciągu ostatnich pięciu lat miała miejsce w październiku, listopadzie i grudniu. Od 2016 r. hrabstwa Trumbull i Mahoning odnotowały łącznie 4100 incydentów związanych z jeleniem.

„Kiedy wkraczamy w szczyt sezonu kolizji samochodowych z jeleniami w Ohio, zachęcam kierowców do zachowania szczególnej ostrożności i powolności, zwłaszcza o świcie lub zmierzchu, kiedy jelenie są najbardziej aktywne” – powiedział gubernator Mike DeWine. „Pobicie jelenia może być tak samo niszczycielskie, jak uderzenie w inny pojazd, dlatego ważne jest, aby kierowcy pamiętali, aby zachować czujność i uważać na zwierzęta przechodzące przez jezdnię”.

Jelenie przyczyniły się do 27 śmiertelnych wypadków w Ohio od 2016 roku, w których zginęło 28 osób. Ostatnie dane ubezpieczeniowe pokazują, że średnie roszczenie z tytułu wypadku samochodowego z jeleniem w Ohio wynosi ponad 4000 USD.

Pułkownik Richard Fambro z patrolu przypomina kierowcom, aby zwalniali, gdy zobaczą jelenia.

READ  Louis Wetzel Cherry, Polska, Ohio nekrolog

„Ale nie zbaczaj” – powiedział Fambro. „Jeśli trafisz na jelenia, idź w bezpieczne miejsce, jeśli możesz, włącz światła awaryjne i zgłoś incydent”.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej