Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyniki wyborów śródokresowych – NA ŻYWO: Biden mówi, że House ma nadzieję „pozostać przy życiu”, gdy oczy zwrócą się na Nevadę i Arizonę

Wyniki wyborów śródokresowych – NA ŻYWO: Biden mówi, że House ma nadzieję „pozostać przy życiu”, gdy oczy zwrócą się na Nevadę i Arizonę

Prowadzący Fox News mówi, że semestry są „ciężkim aktem oskarżenia” dla GOP

Prezydent Joe Biden upierał się, że nadzieje Demokratów na utrzymanie Izby Reprezentantów pozostają, nawet gdy Partia Republikańska zbliża się do niewielkiej większości.

– Wciąż żyje. Wciąż żyje. Ale powiedział dziennikarzom, że to było jak wciąganie się od środka.

Prezydent Biden również wcześniej zaprzeczył uznaniu zwycięstwa republikanów podczas rozmowy z przywódcą mniejszości domowych Kevinem McCarthy. – Powiedziałeś, że jeśli wygrasz większość, gratulacje – wyjaśnił Biden.

Tymczasem kontrola Senatu USA opiera się teraz na dwóch zaciętych wyścigach w Arizonie i Nevadzie, a wyścig pomiędzy Raphaelem Warnockiem i Herschelem Walkerem w Georgii rozpoczął się w drugiej turze.

Zarówno Republikanie, jak i Demokraci potrzebują dwóch z tych trzech pozostałych miejsc w Senacie, aby zająć Senat, po tym, jak Demokraci obrócili czerwone miejsce w Pensylwanii, gdzie popłynął Jon Fetterman, by pokonać lekarza telewizyjnego Mehmeta Oza.

Zarówno Arizona, jak i Nevada są wciąż bardzo blisko powołania. W Arizonie obecny demokratyczny senator Mark Kelly przewodzi republikańskim Blake Masters, z ponad 20 procentami głosów do policzenia.

Jego koleżanka z Nevady, Catherine Cortez Masto, pozostaje za republikaninem Adamem Laxaltem.

1668216903

Głosy: Era Trumpa się skończyła

We wczorajszym wywiadzie dla Newsnation Trump dał klasyczną aberrację, która była niemal śmieszna dla jego nagiej twarzy: „Jeśli wygrają, powinienem wziąć na siebie całą zasługę. Jeśli przegrają, nie powinienem być w ogóle winny”. Cóż, Republikanie zrzucają całą winę na niego i jego ukochaną sieć.

Korespondent Fox News, Jackie Heinrich, napisał na Twitterze: „Źródło GOP mówi mi: „Jeśli wcześniej nie było to jasne, powinno być teraz. Mamy problem z Trumpem”. Komentator Fox News, Mark Thiessen, nazwał wybory „poważnym aktem oskarżenia Partii Republikańskiej” i „absolutną katastrofą” i powiedział, że partia musi przeprowadzić poważną introspekcję.

1668213303

Aswat: Oto dlaczego sondaże są błędne w odniesieniu do półokresów

Demokraci mieli pewne nieoczekiwane korzyści, od dużej liczby niezależnych wyborców, przez kobiety z przedmieścia, po młodsze wyborce, które okazały się lepsze niż oczekiwano. A nawet tam, gdzie republikanie wygrywają, może to wynikać z tego, że redystrykcja to coś więcej niż popularność ich kandydatów.

Sondaże opinii publicznej myliły się co do wyników wyborów śródokresowych. Dlatego

Demokraci mieli pewne nieoczekiwane korzyści, od dużej liczby niezależnych wyborców, przez kobiety z przedmieścia, po młodsze wyborce, które okazały się lepsze niż oczekiwano. A nawet tam, gdzie wygrywają Republikanie, może to wynikać z tego, że redystrykcja to coś więcej niż popularność ich kandydatów

Oliver O’Connell12 listopada 2022 00:35

1668209703

Wnuczka Bidena chwali się wynikami wyborów w połowie kadencji swoim internetowym hejterom

Naomi Biden uczciła lepszy niż oczekiwano występ Demokratów we wtorkowych wyborach parlamentarnych, chwaląc swojego dziadka, Joe Bidena, za przewodniczenie sukcesowi partii.

Jej przesłaniem było to, że prezydenta nie należy lekceważyć i pomimo przeciwności ma historię zwycięstw.

Oliver O’Connell11 listopada 2022 23:35

1668207603

Analiza: „Czerwona fala” dotarła do Nowego Jorku. Teraz Demokraci biją na alarm o przyszłości partii

Jeśli Republikanie zdobędą Izbę, w dużej mierze winne może być państwo demokratyczne. I o przywództwie partii, powieściach kryminalnych GOP i albatrosach w postaci Andrew Cuomo, Alex Woodward raporty.

Jak „czerwona fala” ogarnęła Nowy Jork

Jeśli Republikanie zdobędą Izbę, w dużej mierze winne może być państwo demokratyczne. A o przywództwie partii GOP opowiada o przestępczości i albatrosach w postaci Andrew Cuomo, donosi Alex Woodward

Oliver O’Connell11 listopada 2022 23:00

1668206103

Wpływ Trumpa osłabł, wielu kandydatów do Kongresu pozostało bez zmian

Około połowa kandydatów do Kongresu wybranych przez Donalda Trumpa poniosła straty, zmniejszając wpływy byłego prezydenta, ponieważ powszechnie oczekuje się, że oficjalnie ogłosi kolejną kandydaturę na prezydenta. Dzisiejsza końcowa analiza wskazuje, że liczba ta wynosi około 80 ze 174 potwierdzeń Trumpa w Kongresie, co doprowadziło go aż do Kapitolu, liczby obejmującej osoby zasiedziałe.

READ  Włamanie do Medibanku: sankcje nałożone na Rosję w związku z najgorszym naruszeniem bezpieczeństwa danych w Australii

John Bowden Ocenia wyniki kandydatów poprzedniego prezydenta.

Oliver O’Connell11 listopada 2022 22:35

1668203561

Liz Cheney okrzyknęła półrocze „zwycięstwem zwykłego zespołu”

Reprezentantka Wyoming Liz Cheney przemawiała dziś po południu na Uniwersytecie w Chicago, nazywając wtorkowe wybory w połowie kadencji „naturalnym zwycięstwem drużyny” i „naprawdę ważnym i pełnym nadziei wynikiem dla demokracji”.

„W dzisiejszych czasach ludzie mówią o Donaldzie Trumpie jako największym przegranym i myślę, że to prawda, jeśli spojrzysz na rekord z 2018 r., Zaczynając w 2020 r., Z wyborów specjalnych w 2021 r., Zaczynając w 2022 r.… byli zwycięzcami”.

Pani Cheney ujawniła również, że komisja z 6 stycznia pracuje nad swoim końcowym raportem, który będzie zawierał szczegóły błędów bezpieczeństwa i wywiadu, ale dodała: „Nie będziemy obwiniać policji Kapitolu ani organów ścigania za uzbrojony gang Donalda Trumpa, do którego wysłał stolica.”

Oliver O’Connell11 listopada 2022 21:52

1668202503

Republikanie, którzy fałszywie twierdzą, że Trump wygrał w 2020 roku, przegrywają wyścigi stanowe

Donald TrumpJego niekończące się żale i fałszywa narracja o kradzieży od niego wyborów prezydenckich w 2020 roku podsyciły dziesiątki kampanii republikańskich w całych Stanach Zjednoczonych, od lokalnych wyścigów po wybory gubernatora i miejsca w Senacie USA.

Co najmniej 145 Republikanów, którzy odrzucili wynik z 2020 roku, wygrało swoje wyścigi Wybory parlamentarne w połowie kadencjipomijając 139 Republikanów z Izby Reprezentantów, którzy sprzeciwili się liczeniu głosów po ataku na Kapitol z 6 stycznia 2021 r.

Jednak z 94 stanowych wyścigów o urząd w tym roku tylko 14 kandydatów, którzy przesadzili ze swoimi kłamstwami wyborczymi, wygrało swój wyścig, wynika z analizy amerykańskiej Grupy Pro-Demokratycznej.

Alex Woodward Zobacz, co się dzieje.

Oliver O’Connell11 listopada 2022 21:35

1668202029

Raport: Senatorowie przeprowadzą wybory do władz 5 grudnia

1668201303

Presja na odłożenie eskalacji rywalizacji o przywództwo Partii Republikańskiej

Wzrosła presja na przesunięcie wyborów prezydenckich w Senacie Republikańskim, a Ted Cruz przyłączył się do apeli o odroczenie w czasie, gdy w Gruzji odbywają się drugie wybory.

Oliver O’Connell11 listopada 2022 21:15

1668200703

Knives Out: Czy GOP może naprawdę porzucić Trumpa?

Przerażające wyniki w średnim okresie doprowadziły do ​​najpoważniejszych ataków na Trumpa od lat, ale czy GOP naprawdę może usunąć nominalnego przywódcę partii? Raporty Richarda Halla.

Oliver O’Connell11 listopada 2022 21:05