Wyniki na żywo, mecze dnia, Adelaide International, tabele meczów, Thanasi Kokkinakis vs Jannik Sinner, najnowsze, United Cup

Thanasi Kokkinakis stoi przed trudnym wyzwaniem, aby kontynuować karierę w swoim rodzinnym mieście Adelaide, a miejscowy z pewnością przyciągnie tłumy przeciwko numerowi światowemu 15, Jannikowi Sinnerowi.

Kokkinakis i Sinner spotkali się tylko raz na trasie, ale okazało się, że był to jeden z najbardziej ekscytujących meczów sezonu.

W pierwszej rundzie Cincinnati Masters w sierpniu zeszłego roku Sinner potrzebował trzeciego seta, aby wygrać 6:7 (9), 6:4, 7:6 (6) w trzy godziny i 15 minut.

Oglądaj tenis na żywo z beIN SPORTS na Kayo. Relacje na żywo z turniejów ATP + WTA, w tym każdego meczu finałowego. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Porain i Miedwiediew przechodzą do QF | 01:18

Kokkinakis chce dołączyć do innego Australijczyka Aleksieja Popyrina w ćwierćfinale imprezy, z Popyrin pochodzi z grupy Pokonać Amerykanina Marcusa Gerona w środę wieczorem.

W czwartek zagra również Novak Djokovic, gdzie zmierzy się z dziewięciokrotnym mistrzem Australian Open, Quentinem Halesem, który wyeliminował Australijczyka Jordana Thompsona i awansował do głównego losowania.

Djokovic zagrał w swoim pierwszym meczu singlowym w Australii od prawie dwóch lat, pokonując we wtorek rodaka Hales, Constanta Lestienne’a.

Puchar Stanów Zjednoczonych zostanie wznowiony w piątek w Sydney, a cztery najsłabsze drużyny zmierzą się w Sydney.

W piątek w ciągu dnia Polska rozpocznie mecz ze Stanami Zjednoczonymi, natomiast w sesji wieczornej rozpocznie się mecz pomiędzy Grecją a Włochami.

Remisy zakończą się w sobotę, a zwycięzcy zmierzą się ze sobą w finale.

ADELAIDE INTERNATIONAL: Kolejność gry (czas wschodni)