Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wykresy sprzedaży PS Store: Cyberpunk 2077 był najlepiej sprzedającą się grą na PS4 w czerwcu po powrocie PS Store

Wykresy sprzedaży PS Store: Cyberpunk 2077 był najlepiej sprzedającą się grą na PS4 w czerwcu po powrocie PS Store

Kto by się tego spodziewał? dystans Powrót do PlayStation Store 21 czerwca 2021 r. Film Cyberpunk 2077 W ciągu zaledwie dziewięciu dni udało mu się stać najlepiej sprzedającym się tytułem na PS4 całego miesiąca. Najnowsze zestawienie sprzedaży PS Store stawia CD Projekt RED RPG na pierwszym miejscu zarówno na terytoriach europejskich, jak i amerykańskich, aby odeprzeć konkurencję ze strony Grand Theft Auto V A FIFA 21 Na drugim miejscu. Kiedy gra została przywrócona do PS Store, Sony powiedział, że „prace nad wersją PS4 trwają, a poprawki i aktualizacje będą pojawiać się przez cały rok”. To ostrzeżenie najwyraźniej nie wystarczyło, aby odwieść zainteresowanych nabywców od zakupu.

na PS5, Ratchet and Clank: Rift Apart Debiut na pierwszym miejscu dla obu regionów. Jeździectwo 2 Dobrze sobie też poradził, zajmując drugie miejsce w Stanach Zjednoczonych i trzecie w Europie. Winny sprzęt Jahed Zajęła czwarte miejsce, podczas gdy Stany Zjednoczone Szkarłatny Nexus Można go znaleźć w piątym. Te dwa tytuły wypadły znacznie gorzej w Europie, zajmując odpowiednio 18. i 15. miejsce. PSVR to wciąż najpopularniejsza gra Wygrana szabla A Jest to gra elektroniczna Był to najbardziej dochodowy darmowy tytuł. Biznes jak zwykle.

Wspaniale jest widzieć Insomniac Games na szczycie kolejnego wykresu sprzedaży, ale wielka historia polega na tym, że Cyberpunk 2077 wraca na szczyt po powrocie do PS Store. Gra zawsze była fizycznie dostępna, ale jasne jest, że wielu użytkowników PS5 i PS4 czekało na jej cyfrowy powrót. Czy byłeś jednym z nich? Powiedz nam dlaczego w komentarzach poniżej.

READ  Deweloper mówi: Remake The Last of Us Part 1 nie jest „złapaniem gotówki”