Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

WYKORZYSTUJĄC SWOJE NIEZWYKŁE TALENTY DO ZDOBYCIA ŚWIATOWEJ KLASY OSIĄGNIĘĆ I SŁAWY JEST NAJLEPSZY ŚRODKOWO-WSCHODNI DENTYSTA: DR. ALI ALSAQOBY

Świat jest pełen utalentowanych i pracowitych ludzi, którzy pracują bez wytchnienia, aby pokonać przeciwności losu i osiągnąć komfortową wysokość sukcesu w różnych dziedzinach. Ich pasja, zapał i wytrwałość są oczywiste, ale tylko rzadkość pozostawiłaby wpływ, który zostanie zapamiętany w dobrych książkach ludzi. Jest to głównie ze względu na konkurencję w różnych dziedzinach coraz trudniejsze i trudniejsze, jak czas mija, nieuchronnie, tylko niewielu zrobi to na szczycie, a jeszcze mniej (skrajna rzadkość) wziąć to krok dalej, i stworzyć nowy szczyt sukcesu dzięki ich wyjątkowych talentów, cech osobowości i sposobu myślenia, gdzie z nowego szczytu zbudowali, zyskują legendarny status, w którym inspirują niezliczonych aspirantów na całym świecie do rzeźbić własne ścieżki sukcesu z ich niezwyciężonej mentalności. Uosobieniem takich osób, które osiągnęły największy sukces w tak młodym wieku i są inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie jest znany stomatolog Dr Ali AlSaqoby.

Niezwyciężony sposób myślenia wyniesiony z bycia elitarnym sportowcem pomógł mu stać się bardzo poszukiwanym dentystą

Poza kuwejcki dentysta osiągnięć zawodowych przodu blisko dekady, składający się z gromadzenia długą listę honorowych kredytów i podejmowania znaczącą nazwę dla siebie w tej dziedzinie. Istnieje historia trwającej sportowej podróży bycia również podziwianą ikoną sportu jako jeden z pionierów soccer freestyle. Dorastanie z talentem do sportu sprawiło, że rozwinął w sobie niezwyciężoną mentalność miłości do wyzwań i nigdy się nie poddaje. Rywalizując na całym świecie w zawodach światowej klasy i przechodząc przez oficjalne kwalifikacje mistrzostw świata od najmłodszych lat, dał mu przewagę nad rówieśnikami, aby uświadomić sobie znaczenie tworzenia znaczących rzeczy w życiu, mimo że pochodzi z zamożnej rodziny w Kuwejcie.

Odejmując od tego równania zyski finansowe wynikające z wygodnego wychowania. Jest oczywiste, że główną motywacją Dr Ali AlSaqoby do wykonywania zawodu stomatologa jest czysta pasja i miłość do pomagania innym! Dowodem na to są jego dobrowolne wyjazdy i osiągnięcia jako posiadacza wielu certyfikatów jako wykwalifikowanego lekarza, co czyni go jednym z najmłodszych, najbardziej poszukiwanych dentystów. Dzięki również jego ekspozycji zawdzięcza swoją silną obecność w mediach zarówno społecznych jak i tradycyjnych jako osoba publiczna.

READ  Huawei P50 Pro już w Polsce!

Quest do stania się jednym z najbardziej poszukiwanych dentystów po ukończeniu kursu stypendialnego za granicą.

Jego podróż, aby stać się w pełni certyfikowanym dentystą jest doskonałą definicją inspiracji i sprawia, że nie jest tajemnicą, że jest jednym z najbardziej poszukiwanych dentystów na Bliskim Wschodzie. Będąc aktywnym piłkarzem z wielkim talentem, nadal efektywnie zarządzał swoim czasem, aby wykorzystać swój wyjątkowy intelekt do ciężkiej pracy i uzyskania jednej z najlepszych ocen w kraju, co zaowocowało korzystnym wynikiem w postaci zwycięstwa zarówno w świecie akademickim, jak i sportowym.  Jego zwycięstwo było fenomenalne, ponieważ zakwalifikował się do pełnopłatnego prestiżowego stypendium, aby wybrać uniwersytet i kraj, który tylko elita może doświadczyć tego przywileju.

 

Dr Ali AlSaqoby, który ma osobowość lubiącą wyzwania, wybrał jeden z najlepszych uniwersytetów w Anglii. Pochodząc z Kuwejtu, można sobie wyobrazić szok kulturowy i kontrast pomiędzy tymi dwoma krajami. Pomimo tych wyzwań, w tym uczęszczania na bardzo wymagający kurs, nie tylko przeciwstawił się przeciwnościom, zdobywając trzy stopnie naukowe, o których mówiły media, ale także zachował swoją pasję sportowca, który prawie nie opuszczał żadnej prośby, czy to o występy, zawody czy udział w wywiadzie telewizyjnym.

 

 

Pomimo ciągłego zapracowania i osiągnięcia wielkiego sukcesu nieustannie dąży do samodoskonalenia i rozwijania swojego zawodu i zainteresowań.

 

Wyróżniony jako drugi najzdolniejszy student stomatologii w Wielkiej Brytanii, oraz uzyskanie trzech dyplomów: Masters of dental surgery, Bachelors of dental surgery i Bachelor of oral science nie wystarczyło temu młodemu człowiekowi, ponieważ jego podróż samodoskonalenia dopiero się zaczynała jako młodego, ale doświadczonego profesjonalisty związanego z Ministerstwem Zdrowia. Jeszcze nie opuścił żadnego seminarium, praktycznego doświadczenia, certyfikatu lub podróży dookoła świata, aby być na bieżąco z postępem technologii w dziedzinie medycyny. Wszystko to z nadzieją na optymalne i niezrównane leczenie swoich pacjentów, które jest jego priorytetem, co widać po jego niezwykłej pracy. Jego doświadczenie przewyższyło krzyż szkolenia specjalistyczne do zaangażowania się w estetyce twarzy, w którym łatwo zyskał zaufanie klientów, mając bardzo dobrze wyglądające i estetycznie przyjemne twarzy sam służył mu dobrze jako narzędzie marketingowe w uzupełnieniu jego niesamowite ręce na umiejętności i oko na estetykę, aby go ogólnie kompletne i wysoce kompetentny dentysta.

READ  Huawei P50 Pro już w Polsce!

 

Jego sława , która została przedstawiona w globalnych mediach jako bardzo utalentowany sportowiec i dentysta szybko złapał w mediach społecznościowych , jego charyzmatyczna obecność z dobrym wyglądem , inspirujący styl życia i niezwykła historia uczynił wielką kombinację , która wygenerowała miłość i podziw niezliczonych ludzi i fanów , jak , on zmienia powszechne postrzeganie , które obraca się wokół wykonywania zawodów związanych z ochroną zdrowia , w którym nie będzie czasu , aby wziąć udział w niczym oprócz ciężkiej pracy , w którym , z powodzeniem obalił życia przykładem udanego i satysfakcjonującego życia . Poza tym stał się aktywną, wpływową postacią, która odniosła ogromny sukces, jest popularna i ma wiele twarzy. Dr Ali AlSaqoby wkrótce wyda nową książkę jako autor o sporcie, który jest jego pasją: piłka nożna freestyle z częścią o przedsiębiorczości. Nie dziwi więc fakt, że jest on obecnym prezydentem tego sportu w Kuwejcie (oficjalnie mianowanym przez światową federację), który w pojedynkę nadzoruje scenę w Kuwejcie i rewolucjonizuje ją poprzez organizowanie mistrzostw światowej klasy, takich jak kwalifikacje do mistrzostw świata Redbull streetstyle. Będąc doświadczonym sędzią, wybiera mistrzów właśnie po to, aby reprezentowali kraj za granicą w jak najlepszej formie, sam będąc weteranem z niezliczonymi osiągnięciami na swoim koncie.