Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyjaśnienie plotek o „reputacji” Taylor Swift: Taylor Clowns Swifties (i Empire State Building)

Wyjaśnienie plotek o „reputacji” Taylor Swift: Taylor Clowns Swifties (i Empire State Building)

Najmądrzejszą rzeczą, jaką Taylor Swift zrobiła, było przekonanie Swifties, że jest mózgiem epickich rozmiarów i władcą marionetek, ponieważ oznaczało to, że oni (i ja się do tego zaliczam) zawsze szukali ukrytych wskazówek w przyziemnych działaniach, takich jak jej oczekiwanie na uwolnienie z Reputacja (wersja Taylora) W dniu jej ostatniej trasy koncertowej w tym roku.

Oczywiście tak się nie dzieje, ponieważ w tej chwili nie będziemy zwiększać skali. (Zapisz swoje komentarze na temat Swiftie, które zawsze są dla ciebie nie do zniesienia, przyjacielu.) Nie tylko społeczność Swiftie została przekonana Reputacja (wersja Taylora); Szósty album studyjny Swift i jeden z dwóch przełomowych albumów Wersja Taylora Reedycja miała zostać ogłoszona również wczoraj wieczorem. to było tam kilka Artykuły O tym temacie i postach społecznościowych z nieoczekiwanych miejsc:

Tak, to jest oficjalna relacja Empire State Building biorącego udział w wydarzeniu. Nie, nie mogę tego bardziej wyjaśnić. Po prostu zgadnij, że jerzyków znajdziesz w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Jesteśmy legionem.

Dla tych z Was, którzy nie znają tradycji Swifta: Kiedy reputacja Zostało to ogłoszone po raz pierwszy i towarzyszyło dekretowi: „Nie będzie żadnego wyjaśnienia, tylko reputacja”. Nie prowadziła żadnych promocji ani prasy przed premierą, która miała miejsce w listopadzie 2017 r. Ponieważ mówimy o Taylor Swift, istnieje kolor kojarzący się z albumem (lub epoką, jak ona to nazywa) i to jest czarne. I tak czarne serce.

Więc wiesz o tym On tego nie zrobił Może się to zdarzyć, ale prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego w ogóle myśleliśmy, że to ogłoszenie nastąpi. Właśnie o to chodzi w Swift: lubi zostawiać wskazówki dotyczące kolejnych kroków. W jej dokumencie Pani Amerykanka (którą można obejrzeć na Netfliksie) opowiada o planowaniu kolejnych posunięć zawodowych Dwa lata osiągnięcie. To jest dynamika, którą celowo tworzy i do której zachęca swoich fanów. Oto ona Dzisiejszy występ Rozpoznaj tyle, ile:

READ  21 pomysłów na imprezę walentynkową

Zatem później wskazówki wskazują na… reputacja Nie było to takie jasne. Przyznam się teraz do tego otwarcie. Jednak to, co było najbardziej widoczne, było u nich obu Wieczność Podczas występu wybiera dwie niespodzianki ze swojego obszernego katalogu muzycznego i wykonuje je tylko na potrzeby tego programu (z kilkoma godnymi uwagi wyjątkami). W okresie poprzedzającym ostatni występ z jej sześciu pozostałych koncertów w Brazylii w 2023 roku miał trzy znakomite występy reputacja piosenki do grania; Do wczoraj wieczorem miała tylko jednego.

To nie jest dokładnie kapelusz z folii aluminiowej, ok? W okresie poprzedzającym ogłoszenie 1989 (wersja Taylora) album, ona wyciągnęła to samo! Ostatni ją uratował 1989 Piosenka wieczoru, w którym ogłosiła swoje uwolnienie. Z którym następnie się połączyła reputacja Piosenka. Daje nam wszystkim do myślenia reputacja To było następne!

Jeśli naprawdę chcesz wejść w świat trawki, wczoraj przed ostatnim występem w Brazylii jej tancerze odpowiadali na posty w mediach społecznościowych czarnymi sercami, zamieszczając zdjęcia, na których są ubrani na czarno, który znowu jest bardzo popularnym kolorem, ale także czarnym. Powiązany kolor przedstawiciel Era:

Wreszcie jest to zdjęcie od Swifta Karma Teledysk wydany na początku tego roku:

Niebieski to kolor kojarzony z rokiem 1989, obecny o godzinie 8:00, a czarny kciuk o godzinie 14:00, czyli prawie o północy. Rok 1989 ogłoszono w sierpniu (ósmym miesiącu) i wskazówka minutowa miała wtedy być reputacja Zostało to ogłoszone, a przewidywana data premiery przypada na luty (miesiąc 2). Latte ma też niejasno przypuszczać, że ma kształt albumu Reputation, co oczywiście, jeśli naprawdę chcesz zagłębić się w chwasty. Dlaczego nie? Myślę, że wszystko jest jajkiem wielkanocnym, jeśli chodzi o Taylor Swift!

READ  Niewłaściwy facet w prawdziwym życiu - amerykański konserwatysta

Wreszcie ogłoszono to na początku tego tygodnia reputacja To będzie film imprezowy Opuść Netfliksa prawie. To oczywiście wzbudziło zainteresowanie wszystkich, więc dlaczego miałby teraz odejść?

Jednak wczoraj wieczorem nic się nie wydarzyło w związku z ogłoszeniem reputacji i dziś rano wszyscy wyglądaliśmy jak zdeklarowani klauni. Dzięki Taylorze!

Słuchaj, uwielbiam trochę Taylor Swift. Jest zdecydowanie najczęściej słuchaną przeze mnie artystką w tym roku, zeszłym roku i przez więcej lat, niż mam ochotę przyznać w Internecie. Uważam, że to jest świetne! Jednak nie sądzę, że tak jest Który Ludziom wydaje się, że chwasty na tych pracochłonnych pisankach zostały zasiane, bo oprócz tego, że jest artystką, jest także dyrektorem generalnym własnej marki wartej miliardy dolarów i kto dosłownie ma na to czas?

Oto na przykład krótkie spojrzenie na niektóre z bardziej złożonych teorii wyjaśniających, dlaczego tak się dzieje reputacja Ogłoszenie miało nastąpić wczoraj wieczorem:

Oto kolejny:

(Dla tych, którzy nie wiedzą, ulubioną liczbą Swift jest 13, ponieważ jej urodziny przypadają 13 grudnia.)

READ  Świat jedzenia i picia na Peterborough Food Festival

Błogosławcie tych ludzi szczerze. Uwielbiam ich entuzjazm i szczerze mówiąc, chciałbym być tak dobry z matematyki jak oni. Ale jest to również sprzeczne z intuicją mnie i mojego postrzegania pisanek. Myślę, że to sięga tak daleko, jak wstawianie liczby 13 do rzeczy, zapowiedź tego, co będzie dalej z kolorami lakieru do paznokci i być może powrót do wyglądu z poprzednich epok, kiedy jest poza domem, ale nie sądzę, że Taylor Swift pracuje nad rachunkiem różniczkowym -poziom matematyki, który pozwala umieszczać wskazówki we wszystkim, co robisz. Po raz kolejny jest w ogromnej trasie koncertowej, wydając nową muzykę i ma bardzo publiczny romans do wzięcia. Prawdopodobnie w pewnym momencie zasypia. Po prostu nie ma wystarczającej liczby godzin w ciągu dnia, aby zagłębić się w poszukiwanie dowodów.

Tak się dzieje, gdy ktoś mówi, że tworzy wskazówki dla fanów, a potem miliony tych fanów skupiają swoją uwagę na szukaniu ukrytego znaczenia we wszystkim. Znajdziesz dodatkowe wskazówki, które być może zostały znalezione jedynie przez przypadek, po prostu dzięki liczbie godzin spędzonych na ich poszukiwaniu.

Ale czy wiesz, kto na tym wszystkim zyskuje? Taylora Swifta. Dlatego uważam ją za geniusz, jak twierdzi w swojej piosence „Masmind”:

Położyłem fundament, a potem…
Podobnie jak zegar
Domino kaskadą w linii
A co jeśli powiem Ci, że to ja jestem mózgiem?
A teraz jesteś mój
Wszystko było zgodne z projektem
Ponieważ to ja jestem mózgiem

Taylora Swifta

Nawet nie jestem zły. Szczerze mówiąc, daje mi to coś, na co czekam z niecierpliwością. Nie mogę się doczekać, aż usłyszę ponowne nagranie „Delicate”, jednej z moich ulubionych piosenek Swift wszechczasów. Pewnego dnia teorie się sprawdzą i wszyscy zapomnimy, jak Swift nas w tej kwestii oszukał. Na razie spokojnie przyjmę swoje „L” i będę dalej szukać ukrytego (oczywistego) znaczenia w tym, co zaplanowałem dalej.

(Zdjęcie: Kevin Winter/TAS23/Getty Images TAS Rights Management, Alex Faction)

Czy masz wskazówkę, o której powinniśmy wiedzieć? [email protected]