Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wygląda na to, że właśnie wyciekł emulator Game Boya z Nintendo Switch Online

Wygląda na to, że właśnie wyciekł emulator Game Boya z Nintendo Switch Online

Zdjęcie: Nintendo Life / Zion Grassl

W zeszłym roku były szepty że Nintendo planowało wprowadzić gry Game Boy do usługi subskrypcji Nintendo Switch Online, aby do niej dołączyć Istniejące biblioteki tytułów NES i SNESa także katalogi Nintendo 64 i Sega Genesis dostępne w ramach poziomu subskrypcji dodatku.

Teraz przeciek wydaje się stanowić dowód na to, że gry Game Boy, Game Boy Color i Game Boy Advance mogą wkrótce trafić do serwisu.

Dla mnie Umieść tweeta Na Twitterze do 4chan wyciekły pliki zawierające opracowany przez Nintendo emulator GBA o nazwie kodowej „Sloop” i emulator Game Boy o nazwie „Hiyoko”, oba opracowane przez zespół Nintendo of Europe NERD (Nintendo European Research & Development) z Paryża -spółka zależna jej centrali jest odpowiedzialna za większość wysiłków firmy w zakresie emulacji w ostatnich latach – w tym emulatory w konsolach Classic Mini i emulację N64/GameCube/Wii w Super Mario 3D All Stars.

Pojawił się nawet filmik ze wspomnianym emulatorem Game Boy (Advance) podobno pracującym na konsoli Konto, które zamieścił Został szybko usunięty.

Czy to potwierdzony dowód na to, że w najbliższej przyszłości będziemy grać w gry Game Boy i GBA na Switchu? Daj nam znać swoje przemyślenia w zwykłym miejscu.