Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wygląda na to, że październikowa oferta PS Plus została ujawniona • Eurogamer.net

Bądź zaskoczony, gdy Sony ogłosiło Hell Let Loose, Mortal Kombat X i PGA Tour 2K21.

Och, spójrz, lista darmowych gier PS Plus ponownie wyciekła. Plotka głosi, że nadchodzące darmowe gry będą zawierać Hell Let Loose na PS5, Mortal Kombat X i PGA Tour 2K21 na PS4.

Informacja pojawia się ponownie za zgodą Forum Francuskiego Delabs, który poprawnie zamieścił wrześniowe oferty, zanim Sony oficjalnie je potwierdziło w zeszłym miesiącu. I znowu zespół moderatorów twierdzi, że zadowalająco sprawdził dowody wycieku, aby umożliwić pozostawienie posta online (dzięki, VGC).

Hell Let Loose – taktyczna strzelanka FPS dla wielu graczy, w której gracze toczą bitwy na zachodnim i wschodnim froncie II wojny światowej – jest dostępna na PC od lata, ale na konsole pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu.

Mortal Kombat X z 2014 roku został oczywiście wydany dłużej – i krążą plotki, że niektóre regiony zastąpią go innym, jeszcze nieznanym tytułem – podczas gdy symulator golfa PGA Tour 2K21 został wydany dopiero w zeszłym roku.

To już trzeci miesiąc z rzędu, w którym rozmawialiśmy wcześnie o tym, co wydarzy się w składzie PS Plus. W zeszłym miesiącuRozgotowane, dowiedzieliśmy się! Wszystko, co możesz zjeść, Predator: Hunting Grounds i Hitman 2 były dostępne dla subskrybentów, podczas gdy Poprzedni miesiacJednak samo PlayStation przedwcześnie ujawniło sierpniowe gry PS Plus przed oficjalną zapowiedzią: Plants vs. Zombie: Bitwa o Neighborville, Tennis World Tour 2, Hunter’s Arena: Legends.

Jeśli jesteś subskrybentem i nie masz jeszcze darmowych prezentów z września, wciąż masz czas – przejdź teraz do sklepu PSN, aby zapisać je w swojej bibliotece.

READ  Apple był zmuszony porzucić ładowarkę Lightning w nowym iPhonie