Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydarzenie na żywo w Fortnite Cosmic Summer Celebration – czas i lokalizacja

Epic Games ogłosiło wydarzenie na żywo Cosmic Summer Celebration.

Pod koniec rozdziału 2 sezonu 4 Fortnite gracze zostali porwani przez kosmitów. To, wraz z naklejkami znalezionymi na mapie, wywołało zdarzenie o dziwnym charakterze.

W aktualizacji Fortnite 17.00 eksploratorzy danych znaleźli pliki ze skórkami, bronią, wyzwaniami i nadchodzącymi zmianami map, które powinny pojawić się w grze w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Hypex, jeden z najpopularniejszych eksploratorów danych, znalazł informacje dotyczące wydarzenia Fortnite Season 7, które pasują do tematu obecnego sezonu, Aliens.

Skórki dla Fortnite Summer Splash

Jeśli przyjrzysz się uważnie zwiastunowi, pojawiła się scena, która wydawała się być rodzajem imprezy powitalnej kosmitów w świecie Fortnite.

Epic Games nie opublikowało jeszcze żadnego tweeta, aby ogłosić nowe wydarzenie Fortnite w sezonie 7, wydarzenie Cosmic Summer Celebration.

Cosmic Summer Celebration Fortnite Event

Nie wiemy dokładnie, czym będzie to wydarzenie, ale uważamy, że będzie trochę podobne do letniego wydarzenia, które mieliśmy dwa sezony temu, gdzie gracze mogą wypełniać wyzwania, aby zdobyć darmowe kosmetyki.

Przyjęcie powitalne w Fortnite
Przyjęcie powitalne w Fortnite

W sklepie pojawiły się również skórki o tematyce letniej, a także nowe spiny dla starych i nowych urządzeń o ograniczonym czasie trwania. Prawdopodobnie będziemy mieli darmowe kosmetyki i może jakiś występ na żywo artysty muzycznego, zgodnie z sugestią eksploratorów danych.

Impreza i czas na przyjęcie powitalne w Fortnite

Wydarzenie Fortnite Cosmic Summer Celebration odbędzie się 22 czerwca i rozpocznie się o 9:00 ET. W tej chwili prawdopodobnie będzie to wydarzenie na żywo, ale wyzwania związane z tym wydarzeniem powinny trwać dwa tygodnie.

Miejsce wydarzenia znajduje się w Believer Beach, nowej lokalizacji, która zastąpiła Sweaty Sands na początku 7. sezonu Rozdziału 2. Więcej informacji o wydarzeniu uzyskamy, jeśli na stronie Epic Games pojawi się post na blogu lub jeśli dane – górnicy znajdują wszelkie informacje.

READ  Google Stadia zostanie zamknięte 18 stycznia 2023 r.