Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydarzenia i muzyka w Weymouth: „MelWey Games” w sobotę 3 lipca

Rozpoczęło się odliczanie do „MelWey Games” – ekstrawagancji muzyki, rozrywki i konkursów, aby uczcić historyczne osiągnięcie w Weymouth.

Igrzyska MelWey, organizowane przez Nothe Fort w najbliższą sobotę, 3 lipca, są organizowane z okazji 450. rocznicy połączenia Melcombe Regis i starego Weymouth, tworząc to, co jest teraz Weymouth.

W wydarzeniu zobaczymy drużyny reprezentujące obie strony bitwy portowej, aby wyłonić ostatecznego zwycięzcę w tym, co zapowiada się na żywe widowisko – konkursy obejmują toczenie beczek z piwem, rzucanie noobami dorset, przeciąganie liny i wiosłowanie. Wyścig po zamku – plus muzyka lokalnego zespołu The Leggomen i nie tylko.

Mieszkańcy mogą organizować własne zawody – od siłowania się na rękę po mecz piłki nożnej – jedynym wymogiem jest to, że drużyny muszą reprezentować Melcombe Regis (po stronie miejskiej portu) lub Old Weymouth – wyniki muszą zostać przesłane na wydarzenie organizatorzy przed godziną 19:00 Dzień, który zostanie dodany do tablicy wyników.

Piękno tej koncepcji polega na tym, że ludzie mogą dołączyć, prowadząc własne konkursy z dowolnego miejsca. Jednak punktem kulminacyjnym imprezy jest wieczorna gala charytatywna, która odbywa się w Nothe Fort, gdzie goście mogą oglądać główny wyścig wiosłowy wokół murów obronnych, chłonąć atmosferę i cieszyć się muzyką na żywo i rozrywką.

Przekąski będą dostępne w ciężarówce z koktajlami oprócz kawiarni – a Fort Beacon zostanie oświetlony podczas ostatniej ceremonii wręczenia nagród.

Impreza będzie również miejscem rozgrywania sztafety beczkowej – czteroosobowe zespoły zapraszane są do zapisywania się przed imprezą.

zespoły w szkoleniach

Tymczasem trwa konkurs na „Melloya Cryera”, który zadecyduje o nazwie zwycięskiej drużyny – wszystko przy wsparciu mistrza brytyjskiego Town Cryer, Alistaira Chisholma z Dorchester.

James Farquharson, prezes Nothe Fort, powiedział: „Siła i elegancja, to jest to, co sprawia, że ​​miasto jest tak dobre do płaczu. Mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta, jeśli jesteś legendarnym graczem, Alistair doszlifuje twój naturalny talent, aby dać ci najlepsza szansa na spełnienie swojego dręczącego przeznaczenia w otwartym konkursie, aby wybrać najlepszy ” .

READ  Oto wszystkie nowe treści, które pojawią się na platformach OTT w tym tygodniu

Sprzedaż biletów na wydarzenie charytatywne pozwoli zebrać pieniądze dla organizacji charytatywnej „Hangers Heroes”, która wspiera inne dobre lokalne cele i jest dostępna na www.melwey.co.uk lub w recepcji Nothe Fort.

Uruchom zamówienie na dzień:

14:00-16:00 – Indoor Rowing Race w Weymouth Rowing Club

16:00 do 21:30 – Nothe Fort, gala charytatywna

16:00-19:00 – Rzut rączką Dorset (pojedyncze wydarzenie)

16:30 do 17:30 – Milloy Rowing Race –

17:30 do 18:15 – Przeciąganie liny

6.15 do 6.45 – przekaźnik toczenia beczki

18:45 – 19:00 – Dodano punkty i oświetlenie sygnalizatorów

19:00 do 19:15 – Rozdanie nagród منح

19.00–20.30 – Muzyka na żywo

20.30 do 21.30 – Nagrana muzyka

Więcej informacji na www.melwey.co.uk