Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydano nowe oprogramowanie sprzętowe dla słuchawek AirPods Pro, AirPods i AirPods Max

Wydano nowe oprogramowanie sprzętowe dla słuchawek AirPods Pro, AirPods i AirPods Max

Została wydana wersja 6 oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods, zapewniająca kompatybilność z systemem iOS 17 oraz ulepszone przełączanie i funkcje dla słuchawek AirPods Pro 2.

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods Pro 2

Apple nie czekał na premierę iOS 17, zanim zaktualizował swoją linię AirPods o najnowsze oprogramowanie. Dostępna jest wersja 6.0, która zapewnia aktualizacje dla prawie wszystkich modeli AirPods.

Największy zestaw funkcji jest zarezerwowany dla słuchawek AirPods Pro 2, które mają numer kompilacji 6A301. Obejmuje to adaptacyjną świadomość głosu i rozmów w połączeniu z produktem z systemem iOS 17.

Wszystkie modele AirPods Pro, AirPods 2, AirPods 3 i AirPods Max otrzymają numer kompilacji 6A300. To wydanie zawiera opcję wyciszenia lub wyłączenia wyciszenia połączeń poprzez dotknięcie oraz ulepszenia automatycznego przełączania.

Nowe oprogramowanie jest automatycznie instalowane dla użytkowników i nie ma mechanizmu ręcznego wymuszania aktualizacji. Oprogramowanie sprzętowe zostanie zainstalowane samodzielnie, jeśli słuchawki AirPods lub AirPods Pro znajdują się w etui ładującym i są podłączone do urządzenia z systemem iOS.

Informacje o wersji oprogramowania sprzętowego w wersji 6.0:

W przypadku korzystania z iOS 17 i macOS Sonoma aktualizacja oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods 6A300/6A301 przenosi słuchawki AirPods Pro (2. generacji) na wyższy poziom dzięki dźwiękowi adaptacyjnemu, rozpoznawaniu konwersacji i niestandardowej głośności. Ta aktualizacja zapewnia także wygodę i kontrolę połączeń typu „dotknij, aby wyciszyć” lub „włączyć wyciszenie” w słuchawkach AirPods (3. generacji), AirPods Pro (1. i 2. generacji) oraz AirPods Max, a także znacząco usprawnia funkcję automatycznego przełączania dla wszystkich Słuchawki AirPods dostępne na wszystkich urządzeniach Apple z najnowszymi aktualizacjami. Programy.

Jak sprawdzić wersję oprogramowania sprzętowego AirPods

Użytkownicy słuchawek AirPods mogą sprawdzić aktualne oprogramowanie sprzętowe akcesoriów audio w aplikacji Ustawienia.

  1. Otwórz aplikację Ustawienia
  2. Wybierz opcję Ogólne
  3. Wybierz Informacje
  4. Wybierz słuchawki AirPods, które chcesz wyświetlić
  5. Pojawi się menu zawierające odpowiednie informacje o urządzeniu

READ  EVGA potwierdza, że ​​zastępuje wszystkie RTX 3090 zabite przez Amazon New World MMO