Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydano koszulkę, logo, koszulkę Mistrzostw Świata 2022 w Meksyku: jak kupić oficjalne koszulki, koszulki i najlepszy sprzęt

Fanatycy

Oczekiwanie na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze dobiega końca, a reprezentacja Meksyku jest gotowa do wyjścia na boisko. Zadebiutowała przyszła reprezentacja Meksyku Strój na Mistrzostwa Świata w Meksyku w lipcu podczas Mistrzostw CONCACAF W 2022, a teraz fani ponownie zobaczą te koszulki w akcji, gdy męska drużyna wyjdzie na boisko 22 listopada. Nowy strój Meksyku na Mistrzostwa Świata 2022 obejmuje tradycyjną zieloną koszulkę z łuskowatym, wężowym wzorem na piersi, inspirowaną meksykańskim bogiem Quetzalcoatlem i oddającą hołd koszulkom noszonym przez drużynę w latach 50. XX wieku. Tutaj możesz kupić koszulki Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Meksyku. Możemy otrzymać prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem tych linków.

Zestaw zawiera również odnowiony herb Meksyku, który został po raz pierwszy zaprezentowany w grudniu ubiegłego roku. Logo przeszło siedem zmian od czasu jego pierwszego wprowadzenia w 1930 roku. Zobacz nowy strój na Mistrzostwa Świata 2022 w Meksyku tutaj.

„W przypadku domowej koszulki na ten sezon, która będzie noszona na największych piłkarskich scenach, chcieliśmy uchwycić ducha narodu za pomocą projektu, który jest głęboko zakorzeniony w kulturze Meksyku” — powiedział James Webb, główny projektant produktu w firmie Adidas. wydanie. . „Pierzana peleryna i kaptur azteckiego bóstwa Quetzalcoatla są dumnie prezentowane na koszulce z całkowicie nowym herbem. Mamy nadzieję, że jest to symbol jednoczenia graczy i fanów, gdy spotykają się z najtrudniejszymi przeciwnikami”.

Fanatycy

Meksyk pojawi się po raz ósmy z rzędu na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022, a presja na awans jest większa niż podczas ostatnich występów. Ostatni raz El Tri awansował do ćwierćfinału mistrzostw świata w 1986 roku, kiedy mistrzostwa świata odbywały się w Mexico City, ale odpadli w remisie z Niemcami Zachodnimi.

Meksyk, prowadzony przez Andresa Guardado, i Argentyna, prowadzona przez Lionela Messiego, są w grupie C na Mistrzostwa Świata 2022 i zmierzą się ze sobą 26 listopada. Obie drużyny preferują wyjście z pierwszej rundy turnieju, a Polska z Robertem Lewandowskim na czele i Arabia Saudyjska tworzą resztę grupy.

Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej rozpocznie Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze przeciwko Polsce 22 listopada.

Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej rozpocznie Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze przeciwko Polsce 22 listopada. Zanim Meksyk wyruszy na boisko podczas Mistrzostw Świata 2022, koniecznie obejrzyj nowe koszulki El Tri i więcej meksykańskiego sprzętu.

Czy jesteś gotowy, aby dziś zdobyć najlepszy sprzęt na Mistrzostwa Świata? Już dziś zobacz nowo wprowadzone koszulki reprezentacji Meksyku i wspieraj drużynę w tym roku. Kupuj teraz.

READ  Rezonans dla Ukrainy | Wiadomości, sport, praca