Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekły The Division Heartland ostrzega zamkniętych quizów przed przeciekiem gry • Eurogamer.pl

Wyciekły The Division Heartland ostrzega zamkniętych quizów przed przeciekiem gry • Eurogamer.pl

Wyciekło ponad 20 minut rozgrywki online The Division Heartland, a także wideo od Ubisoftu ostrzegające graczy podczas testów zamkniętych o wycieku gry.

Heartland to samodzielna gra free-to-play, która ma zostać wydana na PC, PlayStation i Xbox w tym lub przyszłym roku. Jest rozwijany w Ghost Recon Red Storm Entertainment Studio.

Wiadomości Eurogamer: plan Microsoftu, aby zabić skalping

Wygląda na to, że rozgrywka jest obecnie rozgrywana Vimeo, Ciągłego testowania ograniczonego tylko do skierowań i pod warunkiem ścisłej umowy o nieujawnianiu.

W przyszłości są spoilery przysięgowe:

Powitanie wideo od głównego projektanta gier Taylora Eberleya, skierowane do tych, którzy zostali przyjęci do Heartland Test, również wyciekło do sieci za pośrednictwem Konto SkyLeax na Twitterze.

W tym filmie Epperly opisuje Heartland jako strzelankę z otwartym światem. Znajduje się w małym amerykańskim miasteczku Silver Creek. Dostępny jest tryb kooperacji PVE o nazwie Ekspedycja oraz tryb PvEvP dla 45 graczy o nazwie Storm.

W obu trybach gracz szuka, eksploruje, plądruje, walczy i przeżywa, a wszystko to przy jednoczesnym unikaniu „najbardziej agresywnego i nieprzewidywalnego zakażenia wirusowego, jakie Division kiedykolwiek widziało”.

Eberley w dalszym ciągu przypomina uczestnikom testów zamkniętych, że podlegają oni umowie o nieujawnianiu informacji. „Unikaj udostępniania jakichkolwiek informacji, w tym tego, co widzisz w teście technologii” – mówi Eberley. „Zespół będzie monitorował sieć pod kątem przecieków przez cały czas trwania testu. Nie bądź tym, który zepsuje większą społeczność Division” Przepraszam!

Ubisoft bez wątpienia będzie dążył do powstrzymania tego wycieku, ale prawie niemożliwe jest zamknięcie wycieku materiału, gdy pojawi się on online. Myślę, że ci, którzy ujawnili te nagrania, będą mieli naprawdę zły dzień.

To druga nadchodząca gra Ubisoft, w której materiał z zamkniętych testów wyciekł do sieci. w marcu Ponad godzinę Rainbow Six: Parasite wyciekło z testu technicznego.

READ  Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition oferuje opcjonalne ulepszenia