Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekły film pokazujący drona FPV cinewhoop DJI w akcji

a Wyciekły film Rzucił nam kolejne spojrzenie na DJI Avata, podobno dron FPV (widok z pierwszej osoby) od DJI Raporty wskazują Dzięki kompaktowej konstrukcji o nazwie „Cine Loop” będzie można go latać w pomieszczeniach. Wydanie Avata następuje DJI FPVPierwszy bezzałogowy statek powietrzny firmy został uruchomiony w zeszłym roku.

film, który Opublikowane przez OitaLV, zaufanego producenta dronów, wydaje się, że dron jest pilotowany za pomocą kontrolera ruchu DJI, który był wcześniej dostępny wraz z pierwszym dronem FPV w zeszłym roku. Pilot drona nosi parę gogli FPV w przeciwieństwie do innych DJI dostępnych obecnie na rynku, co wskazuje, że jest to nowy model Pokazano w poprzednich przeciekach. Te DJI Goggles 2 wydają się mieć podobną konstrukcję do obecnej pary, choć mają mniejszą, bardziej kompaktową konstrukcję.

Film nie pokazuje zbyt dobrze samego samolotu, ale na szczęście wyciekło kilka innych zdjęć, aby pokazać go bardziej szczegółowo. Jasne Obraz opakowania detalicznego Zdaje się potwierdzać markę Avata i jest też Ten strzał Sam dron wraz z akcesoriami, w tym kontrolerem ruchu, goglami FPV i standardowym kontrolerem. w przeciwnym razie seria zdjęć Daje zbliżenie drona pod każdym kątem, w tym jego śmigła kanałowe, które powinny zmniejszyć uszkodzenia, jeśli (a dokładniej, kiedy) dron się rozbije.

według Poprzednie przeciekiJednak DJI Avata waży około 500g, co oznacza, że ​​przekracza próg 250g – co oznacza, że ​​piloci muszą zarejestrować się w Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA), aby latać na zewnątrz. Jest mniej informacji na temat specyfikacji aparatu, ale przeciek Wspomniałem wcześniej o DealsDrone Może dorównać jakości Nowy Mini 3 Pro od DJI.

Teraz najważniejsze pytanie brzmi, kiedy możemy zobaczyć premierę Avata i jej cenę wydania. Poprzednie doniesienia wskazywały, że DJI może być gotowy do uruchomienia swojego najnowszego drona na świecie lipiec lub sierpień br.ale później okazało się, że ta data premiery może on się spóźnia. OsitaLV informuje, że powinien to być pierwszy produkt DJI w drugiej połowie 2022 roku. Fakt, że prototypy są obecnie filmowane w użyciu, oznacza, że ​​pełna premiera nie może być zbyt daleko.

READ  Google Pixel 6 Pro do przeglądu