Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekło białego kontrolera Xbox Elite 2 w filmie z rozpakowywaniem

Wygląda na to, że Microsoft pracuje nad nową białą wersją kontrolera Xbox Elite 2. Na YouTube pojawił się film z niezapowiedzianym kontrolerem Xbox Elite 2, z białym panelem przednim i czarnymi uchwytami. Film pojawia się kilka miesięcy po wiadomościach o białym kontrolerze Xbox Elite 2 Dostrzeżony u sprzedawcy w Stanach Zjednoczonych na początku tego roku.

Krótki film z otwierania sprawy, przesłany na konto YouTube znane jako Nicholas Lugo, zawiera kogoś, kto twierdzi, że niezgłoszona biała konsola Xbox Elite 2 została nabyta w USA. Monitorowanie użytkowników Twittera Ten film wideo został opublikowany niedawno po opublikowaniu trzy tygodnie temu. Nie jest jasne, czy konsola została sprzedana w amerykańskim sklepie, czy też Microsoft nadal planuje zapowiedzieć białą wersję swojej konsoli Xbox Elite 2.

Microsoft ogłosił nową wersję Biała kopia oryginalnej konsoli Xbox Elite Prawie cztery lata temu, po wycieku zdjęć konsoli Elite drugiej generacji. Microsoft weźmie udział w Gamescom jeszcze w tym miesiącu, na tym samym wydarzeniu, które firma zdecydowała się ogłosić białą konsolę Xbox Elite w 2018 roku.

Chociaż konsole Xbox Elite były popularne i dobrze przyjmowane, oba modele miały problemy. Microsoft został zmuszony do Przedłużenie gwarancji na konsoli Xbox Elite 2 w 2020 roku, po skargach dotyczących problemów sprzętowych. Przedłużenie spowodowało przedłużenie typowego 90-dniowego okresu gwarancyjnego do roku od daty zakupu.

Microsoft ma historię wycieków konsoli Xbox przed oficjalnymi zapowiedziami. a Biały kontroler Xbox Series X Pojawił się w sieci, zanim Microsoft przyznał, że wyśle ​​białą wersję konsoli. Opakowanie tej konsoli wyciekło miesiąc później, Potwierdzenie konsoli Xbox Series S. Zanim Microsoft to oficjalnie ogłosił.

Kontroler Xbox Adaptive też Wyciekł online Zaledwie kilka dni wcześniej oficjalnie ogłoszone. Skontaktowaliśmy się z Microsoft, aby skomentować wyciek białej konsoli Xbox Elite 2 i odpowiednio Cię zaktualizujemy.

READ  Battlefield 6 zostanie ujawniony 9 czerwca