Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekłe zdjęcia Motorola Razr 3 ujawniają ulepszony aparat i pudełkowaty design

Wyciekłe zdjęcia Motorola Razr 3 ujawniają ulepszony aparat i pudełkowaty design

Para wyciekających obrazów od zaufanego informatora Evana Blassa (przez 91 telefonów komórkowych) daje nam pierwsze spojrzenie na to, co wydaje się być testowym modelem trzeciej generacji Motoroli Razr. Urządzenie o nazwie kodowej Maven ma w szczególności dwie ulepszone kamery z tyłu: główny czujnik 50 MP f/1.8 i czujnik 13 MP do zdjęć makro i ultraszerokich.

Na zdjęciu urządzenia całkowicie zamkniętego zauważysz, że wygląda na to, że stracił „podbródek” lub wargę, która wysuwała się na zewnątrz w poprzednich iteracjach urządzenia. Po zamknięciu wydaje się składać w kwadratowy kształt, odbiegając zarówno od nowoczesnych wersji urządzenia, jak i od jego oryginalnego designu.

Zdjęcie: Evan Blass via 91 telefonów komórkowych

Blass zauważa również, że czujnik odcisków palców został przeniesiony na przycisk zasilania, który prawdopodobnie znajdzie się z boku urządzenia. Motorola wcześniej umieściła czujnik odcisków palców na brodzie Razr 2019, a następnie przeniosła go z tyłu urządzenia w celu zaktualizowanej aktualizacji Razr 5G wydanej w 2020 roku. Obie pozycje nie były idealne – krawędźByły redaktor naczelny Dieter Bohn opisał to Umieść go z tyłu urządzenia jako „niezręczne miejsce, do którego można się dostać”, powiedział Załóż to na brodę Zmusił go do odblokowania telefonu obiema rękami.

Blass twierdzi, że Razr 3 jest wyposażony w wewnętrzny składany wyświetlacz FHD+ i aparat do selfie 32 MP. (Możesz wyświetlić obraz wewnętrznego ekranu urządzenia na 91 telefonów komórkowych.) Mówi się, że Motorola wypuszcza standardową wersję urządzenia z układem Snapdragon 8 Gen 1 (SoC) wraz z wariantem „Plus”, prawdopodobnie z ulepszonym, ale jeszcze nieznanym chipem. Jeśli chodzi o pamięć masową, ma mieć do 12 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej.

Wygląda na to, że Motorola szykuje się do konkurowania swoją pudełkową konstrukcją i czujnikami z dwoma kamerami Flagowy składany telefon Samsunga: Galaxy Z Flip 3. Pierwsze dwa restarty Razra nie były najbardziej imponujące – urządzenie z 2019 roku kosztowało 1499 USD i miało wiele wad, takich jak nierówny ekran, skrzypiący zawias i słaba kamera. Druga iteracja Motoroli nie była dużo lepsza, a dodanie 5G nadal nie uzasadnia jej ceny wynoszącej 1399 USD.

zgodnie z Ogłoszenie dyrektora Lenovo w grudniu (Lenovo kupiło markę telefonu komórkowego) w 2014), podobno Razr trzeciej generacji pojawi się w Chinach w lipcu lub sierpniu. Nie ma jednak informacji o dacie premiery poza Chinami. krawędź Skontaktowałem się z Motorolą w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymałem natychmiastowej odpowiedzi.

READ  Atlus anulował sprzedaż „ultimate” gry 3DS przed zamknięciem eShopu