Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekła data premiery Grand Theft Auto VI – Tech

Wyciekła data premiery Grand Theft Auto VI – Tech

Gra wideo Grand Theft Auto VI ma miliony fanów na całym świecie, którzy z niecierpliwością czekają na wieści od jej spółki-matki – Rockstar Games – na temat nadchodzącej daty premiery Grand Theft Auto VI.

Jeśli śledzicie gorączkę GTA od początku, wiecie, że w lutym 2022 roku Rockstar Games ogłosiło, że pracuje nad GTA VI i od tego czasu nie mamy żadnych wieści.

Jednak obecnie mamy możliwe okno premiery GTA 6 między 1 kwietnia 2024 r. a 31 marca 2025 r.

Pośród wszystkich plotek Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two Interactive, podczas rozmowy z Consumer & Business News Channel (CNBC) rzucił kuszącą wskazówkę.

Baner na rok 2025

Dyrektor generalny sprytnie pominął pytanie o wszystko, co jest bezpośrednio związane z premierą GTA 6 i unikał podkreślania roku 2025 jako „roku logo” wydań gier.

Podkreślił: „Chociaż nie ujawniamy konkretnych dat premier, mamy mocny plan na rok budżetowy 25. Oczekujemy rezerwacji netto na poziomie około 8 miliardów dolarów i wzrostu skorygowanych przepływów pieniężnych. Przed nami ekscytujące czasy, w których spodziewane są duże premiery w naszych marek.”, Zengo z pewnością znajdzie się na naszym radarze.

Ponadto na Reddicie użytkownik zapytał: Czy sądzisz, że zwiastun GTA 6 pobije rekord świata pod względem wyświetleń w YouTube w ciągu 24 godzin?

Powiedział, że rekord ten jest obecnie w posiadaniu MrBeast z jego najnowszym filmem. Ale naprawdę zastanawiam się, czy zwiastun nie przełamie tego, ponieważ jest to najbardziej oczekiwana gra w historii.

Jeden z użytkowników skomentował: „Nawet nie blisko. Zwiastun Gta v osiąga 90 m po 11 latach. Z pewnością to było dawno temu, a internet jest znacznie większy i tak dalej, ale bardzo wątpię, czy gta 6 pobije rekordy mrbeasta, to On bardzo duża liczba obserwujących.

Najczęściej oglądanym zwiastunem gry wideo jest Subway Surfers z ponad 170 milionami wyświetleń najczęściej oglądanego zwiastuna. Gta 6 nie przebije tego w 24 godziny. Chętnie jednak udowodnię, że się mylę :p.

READ  Mówi się, że Amazon planuje naścienne echo z 15-calowym ekranem

Przeczytaj także: GTA 6 zyskało ogromny rozpęd dzięki dużemu przejęciu firmy Rockstar

Przeczytaj także: Ujawniono przewidywania: bliższe spojrzenie na GTA 6 wśród spekulacji