Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek wskazuje, że Tilted Towers może wkrótce wrócić do Fortnite

Wraz z aktualizacją do wersji 23.20 w zeszłym tygodniu eksploratorzy danych wykryli plik audio wskazujący, że Wykrzywione Wieże mogą wkrótce pojawić się na Wyspie Rozdziału 4.

Według wiarygodnego źródła Fortnite FortTory, do plików gry dodano nowy efekt dźwiękowy związany z nadchodzącym punktem zainteresowania o nazwie „Tilted Towers”. Nowy głos został nazwany specjalnie dla wyspy „Asteria” w rozdziale 4, więc możemy spodziewać się, że Tilted powróci w pewnym momencie przed rozdziałem 5.

Popularna lokalizacja powróciła do Fortnite po raz pierwszy od 990 dni w styczniu ubiegłego roku, by zostać zniszczona podczas wydarzenia Fracture jedenaście miesięcy później. Obecnie jedyną częścią Wykrzywionych Wież, która przetrwała zniszczenie Wyspy Rozdziału 3, jest Wieża Zegarowa, którą można znaleźć w jaskini lodowej.

Najnowsze zadania Przysięgi wprowadzają graczy w budowę „Bram Szczeliny” na wyspie. Może to spowodować, że niektóre klasyczne punkty POI Fortnite powrócą w ciągu zaledwie kilku tygodni, kiedy zostaną aktywowane po raz pierwszy.

Zdjęcie: FN_Assist

będzie Cię informować.


Z innych wiadomości Fortnite ujawniło pakiet załogi na luty 2023 r. Kliknij tutaj aby to sprawdzić.

Śledź nas na Twitterze (@pracownik) i Instagramie (@pracownik), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, przeciekami i nie tylko.

READ  Craig Federighi z Apple wyjaśnia, dlaczego Stage Manager jest przeznaczony tylko dla iPada M1