Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek tabletu Pixel ujawnia specyfikację ekranu, baterii i daty premiery

Wyciek tabletu Pixel ujawnia specyfikację ekranu, baterii i daty premiery

Zgodnie z wczesną listą Amazon, która została usunięta, tablet Pixel zostanie wprowadzony na rynek 20 czerwca w Japonii, podczas gdy inne kluczowe specyfikacje pojawiły się teraz dzięki temu wyciekowi.

Jak pokazano na zrzucie ekranu (przez reddita), Amazon Japan krótko opublikowało dossier Pełna lista tabletów Pixel który zawierał planowaną premierę i kilka zdjęć urządzenia w porcelanie (beżowe tło z białą obwódką) i orzechowym (zielono-czarnym).

Pixel Tablet kosztuje 79 800 JPY (lub 591 USD) za 128 GB pamięci (UFS 3.1), a kwietniowa cena w Europie wyniosła 600-650 EUR (657 do 711 USD). Jest reklamowany na „do 12 godzin strumieniowego przesyłania wideo” z „wbudowaną baterią 27 Wh”.

Jedna lokalna witryna I Niektórzy na Twitterze Mogli przeglądać listę przed jej usunięciem, a my potwierdziliśmy, że Tensor G2 będzie sparowany z 8 GB pamięci RAM (LPDDR5), jak wcześniej informowaliśmy. Mieliśmy również dwie opcje przechowywania, przy czym 256 GB to drugi rozmiar.

Ponadto lista Pixel Tablet ujawnia 10,95-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2560 x 1600 i jasności 500 nitów. Inne specyfikacje tabletu Pixel obejmują przednią i tylną kamerę 8 MP, trzy mikrofony, „poczwórne głośniki”, Bluetooth 5.2 i Ultrawide Band (UWB), co zostało już potwierdzone przez FCC.

Wydaje się, że Google stosuje rozłożone podejście do uruchamiania swoich nadchodzących urządzeń, jeśli Pixel Tablet pojawi się w czerwcu, a Pixel 7a ma się pojawić w przyszłym tygodniu. Jest to dodatkowo wzmocnione przez to, że urządzenie z dużym ekranem, takie jak telefon średniej klasy, nie przecieka w witrynach detalicznych. Nie jest jasne, czy Pixel Fold uruchomi się wraz z tabletem.

przez wścibska technologia

kredyt: u/najlepszy makaron

Więcej o tablecie Pixel:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.