Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek Pixela 7a pokonuje Google, oferując obrazy wyższej jakości

TL; DR

  • Google jeszcze oficjalnie nie ogłosił Pixela 7a, nie mówiąc już o pochwaleniu się urządzeniem.
  • Wyciek opublikował wysokiej jakości praktyczne zdjęcia nadchodzącego telefonu.
  • Niedawno wyciekła specyfikacja Pixela 7a.

W zwrocie wydarzeń, który może nikogo nie zaskoczyć, Pixel 7a ponownie wyciekł. Jednak tym razem nowy wyciek przedstawia nam kilka wysokiej jakości praktycznych ujęć następnego telefonu Google z serii A.

Pomimo faktu, że Google nie ogłosił jeszcze oficjalnie Pixela 7a, w sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć urządzenia. Wygląda na to, że testowy Pixel 7a przeznaczony dla programistów wpadł w ręce przecieka.

Odkrył go także Wietnam Wiadomości ZingaCóż, ktoś zrobił kilka świetnych praktycznych zdjęć nadchodzącego telefonu. W rezultacie te obrazy dają nam najlepsze spojrzenie na budżetowe urządzenie pod różnymi kątami.

To nie pierwszy raz, gdy telefon Google został dotknięty poważnym wyciekiem, takim jak ten. To nie pierwszy raz, kiedy ktoś miał kontakt z Pixelem 7a. Jeśli pamiętasz na początku tego roku, ktoś w Wietnamie zrobił kilka zdjęć i nagrał wideo czegoś, co uważa się za Pixel 7a. Jednak te obrazy bledną w porównaniu z tym, co pokazano tutaj.

Aby dodać obrazę do obrażeń, specyfikacje urządzenia również wyciekły w ten weekend. Według typera Debayana Roya, telefon ma być wyposażony w 6,1-calowy ekran OLED 90 Hz, układ Tensor G2 z LPDDR5 RAM i UFS 3.1 oraz główny aparat 64 MP dostarczony przez Sony.

W tym momencie Google niewiele może zrobić, aby zaskoczyć nas zapowiedzią Pixela 7a, która ma się wydarzyć podczas Google I/O 2023. Mimo to nadal nie możemy się doczekać tego wydarzenia.

READ  Spojlery Coronation Street: Asha umiera po niebezpiecznej grze z Coreyem?