Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek MacBooka Air M2 pokazuje nową kolorystykę

(Pocket-lint) – Na podstawie informacji, które wyciekły, rendery oferują nam pierwsze spojrzenie na poniższe Macbook Air-Z laptopem najwyraźniej w sklepie po kolorową aktualizację.

Nowe obrazy pochodzą od artysty koncepcyjnego Ian Zelbo, Tworzą go realistyczne obrazy i informacje udostępnione im przez Mentorem branżowym jest John Prosser. Rezultatem jest najlepszy jak dotąd wygląd tego, co podejrzewa się, że jest następnym MacBookiem Air M2.

dystans Przeprojektowany iMac W kwietniu Prosser zasugerował, że MacBook Air jest teraz doskonały do ​​tego samego polizania farby. Mówi się, że w sumie dostępnych jest siedem opcji kolorów – niebieski, srebrny, zielony, żółty, pomarańczowy, różowy i fioletowy – a Apple prawdopodobnie porzuci klinowy kształt laptopa na rzecz płaskiego stylu.

Jak widać na wyświetlaczach, srebrne i czarne ramki, które zawsze istniały w modelach MacBooka, również spadły, a białe krawędzie otaczające ekran pasowały do ​​nowej klawiatury (która wydaje się mieć również większe klawisze funkcyjne).

I chociaż Prosser zauważa, że ​​rozmiar ekranu jest obecnie nieznany, poprzednie raporty sugerowały 14-calowe modele z MacBook Pro M2 Prawdopodobnie zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Niezależnie od tego, czy pozostanie 13 cali, czy Apple wprowadził nieco większy model z kolorowym przeprojektowaniem, oczekuje się również, że będzie miał dwa porty USB-C – po jednym po obu stronach urządzenia – i może obsługiwać również powrót doładowania MagSafe, chociaż ma to jeszcze nie zostało potwierdzone przez Prossera.

Ponownie, ponieważ te oferty są oparte na obrazach i informacjach z anonimowych źródeł, warto wziąć je z przymrużeniem oka – nawet jeśli będziesz postępować zgodnie z logicznym wzorem, że Apple dostosuje projekty MacBooka do nowego iMaca.

READ  Gran Turismo 7 ma oficjalnego partnera technicznego w zakresie układów hamulcowych

W rzeczywistości nie będziemy wiedzieć na pewno, dopóki Apple nie wypuści zmodernizowanych modeli, a Prosser zasugerował, że nowy MacBook Air pojawi się najwcześniej „pod koniec roku”.

Napisane przez Connora Allison.