Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek GTA 6 twierdzi, że „chce negocjować umowę” z Rockstar

Wyciek GTA 6 twierdzi, że „chce negocjować umowę” z Rockstar

Osoba, która twierdzi, że stoi za GTA 6 w niedzielę wyciek Twierdzili, że chcą „negocjować umowę” z nimi gwiazda rockapo wypadku.

W aktualizacji swojego oryginalnego posta na forach GTA użytkownik Teapotuberhacker napisał następującą wiadomość jako edycję pierwszego posta.

„Cóż, to rozprzestrzeniło się nieoczekiwanie, obudź się na 3000 Telegram DM. Jeśli jesteś pracownikiem Rockstar lub Take 2 i próbujesz się ze mną skontaktować, wyślij mi wiadomość pod numerem 22559219889638875756 na Telegramie lub możesz napisać do mnie na teapotuberhacker@protonmail .com** Z Twojego firmowego adresu e-mail** Postaram się wkrótce przeczytać wszystkie te odpowiedzi – nie mogę się doczekać negocjacji umowy”.

Nie jest jasne, czego dokładnie chce dany przeciek, ani co ich zdaniem ma, jeśli chodzi o jakikolwiek wpływ na firmę macierzystą Rockstara. Weź dwaktóry spędził większość dnia na walce z przeciekiem, wydając przeprowadzkę Powiadomienia z YouTube.

Użytkownik prawdopodobnie będzie miał więcej poufnych informacji o GTA 6 niż te, które zostały opublikowane dzisiaj, ponieważ fragmenty rzekomego kodu źródłowego gry trafiły do ​​sieci, aczkolwiek w niepełnej formie.

Może to wskazywać, że użytkownik zamierza zatrzymać Rockstar dla okupu za pozostały materiał.

Ujawniony materiał został po raz pierwszy opublikowany na forach GTA i zawiera rozgrywkę w otwartym świecie, rzekomo z GTA 6, i wydaje się, że jest uzasadniony. Przeciek twierdził, że filmy zostały pobrane z kanału Slack.

Jeśli jest to zgodne z prawem, wyciekająca kompilacja potwierdza poprzednie doniesienia, że ​​gra się odbędzie Miasto Podziemia. Bloomberg Na początku tego roku informowano, że gra, która, jak twierdzi, rozpoczęła się w 2014 roku, jest „odległa o co najmniej dwa lata”.