Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek Galaxy Watch 5 daje najlepsze spojrzenie na nadchodzący smartwatch Samsunga

Wyciek Galaxy Watch 5 daje najlepsze spojrzenie na nadchodzący smartwatch Samsunga

Dzięki Wyciek Evan Blass A 91 telefonów komórkowych, na miesiąc przed planowanym uruchomieniem w sierpniu. Wyświetlacze pokazują dwa zegarki pod każdym kątem, dopasowując się do innych ujawnionych szczegółów dotyczących tych dwóch urządzeń.

Pierwszym z nich jest Galaxy Watch 5 Pro, który jest bardziej charakterystyczny i podobno następca zeszłorocznego Galaxy Watch 4 Classic. Zła wiadomość jest taka, że ​​plotki krążą przez całą dobę Nie ma już fizycznej obrotowej ramki Wydaje się, że to prawda – w tych programach nie ma śladu ulubionego mechanizmu fanów. Jest też wzmianka o jednym rozmiarze modelu, 45 mm, zamiast dwóch rozmiarów, które widzieliśmy w zeszłym roku (46 mm i 44 mm).

Jest też standardowy zegarek Galaxy Watch 5, który ma prostszą konstrukcję. Mówi się, że będzie dostępny w dwóch rozmiarach; Nie określono rozmiaru 44 mm i mniejszego. Zarówno Watch, jak i Watch 5 Pro będą miały parę fizycznych przycisków po prawej stronie ekranu i mają opcję łączności LTE, obsługi GPS i wodoodporności 5ATM – co oznacza, że ​​​​mogą pozostać na głębokości do 50 metrów do 10 minut na raz.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, Blass donosi, że oba zegarki będą działały z Google WearOS 3.5 z interfejsem Samsung One UI Watch 4.5. Poprzedni raport sugerował, że: Obsługa szybkiego ładowania 10 Wzamiast ładować 5W do swoich poprzedników.

Według Blassa oba zegarki mogą zostać ogłoszone w przyszłym miesiącu jako część corocznej letniej imprezy Samsung Unpacked. Podobno dołączy do nich nowy zestaw słuchawek dousznych Galaxy Pro, a także nowe składane urządzenia Flip i Fold.

READ  Uber wydaje ogromną aktualizację dla zielonych kierowców — oto wszystko, co musisz wiedzieć