Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

WWDC 2022 Keynote na żywo ze wszystkimi słuchawkami iOS 16, MacBookiem Air i aktualizacjami AR na bieżąco

odświeżać

Przestrzeń przed ekranem głównym szybko się zapełnia. Mamy kilka fajnych miejsc, ale to słońce jest ciężkie. Cierpi moja biedna brytyjska skóra. Klasyczny Brytyjczyk, przyjdź do Apple i narzekaj na pogodę.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Zajmujemy miejsca i jestem tutaj z Lance’em, redaktorem naczelnym USA!

Apple Campus podczas WWDC 2022

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Ze względu na bieżące ograniczenia Covid tegoroczne wydarzenie WWDC jest nieco inne. To sprawa osobista, ale samo słowo kluczowe będzie transmitowane na żywo na dużych telebimach dla uczestników, dlatego wszyscy wyszliśmy na słońce.

Właśnie usłyszałem, jak ktoś pozornie oficjalny powiedział, że wkrótce zaczynamy. Porywający! Naprawdę mam nadzieję, że nie rozpłyniesz się w tym upale.

iPhone na WWDC 2022

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Mam kilka ładnych odznak! to jest dobre.

Apple Park to bardzo imponujący kompleks w Cupertino, jedna z ostatecznych wizji Steve’a Joba dla firmy. Ma piękne otwarte przestrzenie, wewnątrz drzew i jedne z największych okien, jakie kiedykolwiek widziałem.

To robi wrażenie.

Apple Campus podczas WWDC 2022

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Dzięki Garethowi! Nazywam się Matt Hanson, mam nadzieję, że przedstawię wszelkie ekscytujące ogłoszenia dotyczące komputerów Mac, macOS i MacBooków, i jak powiedział Gareth, obecnie siedzę w palącym słońcu Apple Park, oszałamiającej kalifornijskiej siedzibie Apple. Nakładam dużo kremu z filtrem na wypadek, gdyby ktoś (zwłaszcza moja mama) to czytał i zaczął się martwić.

Apple Campus podczas WWDC 2022

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Cóż, teraz skończyłeś – zaraz wręczę ci szanownego Matta Hansona, naszego redaktora zarządzającego w Computing and Ents, który obecnie wschodzi w słońcu Cupertino.

Dziękuję wszystkim, to była świetna zabawa!

Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego. Dlaczego na iPadzie nie ma jeszcze aplikacji Pogoda?

Zobacz więcej

Skoro mówimy o Twitterze, oto jeden od Lance’a Ulanoffa, który dziś przejmie ten post na żywo z głębi samego Cupertino.

Zobacz więcej

Nie widzę dzisiaj startu HomePod Max, Pro lub Air, głównie dlatego, że HomePod Mini w porządku i większy HomePodco było świetne, ale drogie, nie działało.

Bycie jednym z pierwszych, którzy patrzą na rzeczy i je podnoszą, było niesamowite.

Czas gotowania Claxon! 🚨🚨🚨

On na pewno nie śpi, wszyscy. Jest prawdopodobne, że przybędzie na konferencję na czas. # Dziennikarstwo

Zobacz więcej

iPada Pro

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jeśli jesteś jedną z tych „tych” osób, które chcą widzieć swojego iPada bardziej jak laptopa, to mam dla ciebie dobrą wiadomość: prawdopodobnie zobaczymy, że w tym roku stanie się bardziej podobny do macOS.

Oznacza to przede wszystkim, że będziesz mógł przenosić aplikacje i zmieniać ich rozmiar w sposób podobny do systemu Windows, co daje większą kontrolę nad nieruchomością na swoim urządzeniu.

To ciekawe posunięcie Apple. Chociaż tak, sprawienie, by Twój iPad wyglądał jak Mac, to dobra rzecz (zwłaszcza Więcej modeli ma w środku wysokiej klasy chipset M1czyniąc je podobnymi w sile) nad mniejszymi iPad mini Na przykład ten rodzaj nawigacji może być koszmarem z mniejszą ilością miejsca na ekranie.

READ  Random: Nintendo, dlaczego ciągle skracasz Pauline?

Jeśli tak się stanie dzisiaj, myślę, że Apple dostosuje go do różnych rozmiarów ekranu… poczekajmy i zobaczmy, ale może to sprawić, że Twój iPad Pro będzie bardziej podobny do laptopa niż kiedykolwiek.

Symbol zastępczy sklepu Apple z ruchomymi głowami na czarnym tle, patrząc na Macbooka

(Źródło zdjęcia: Apple)

Uczestniczę w tym wydarzeniu Apple od wielu lat i jest coś prawie pocieszającego w Apple Store przed wielkim wydarzeniem.

Mówi nam to, że ponownie pojawi się reklama wpływająca na produkty w sprzedaży dzisiaj – Apple nie chce, abyś kupował cokolwiek w ciągu dnia tylko po to, aby został zaktualizowany w ciągu 24 godzin.

To nam tak naprawdę nie mówi ten który Tyle – jestem prawie pewien, że nie będzie nic nowego iPhone 14 W tym przypadku, ale Nie możesz dziś kupić iPhone’a 13 – Ale zawsze ciekawe jest to, że Apple prawdopodobnie traci setki tysięcy dolarów na sprzedaży, aby napędzać to wydarzenie.

Trzy urządzenia Apple Watch w systemie watchOS 8

(Źródło zdjęcia: Apple)

Jestem wielkim fanem Apple Watcha – uważam, że to jeden z najlepszych wszechstronnych smartwatchów, ale jak na coś, co istnieje od tylu lat, bardzo brakuje mu profesjonalnej wersji.

Mówi się, że mogliśmy to zobaczyć na nadchodzącym wydarzeniu Apple we wrześniu, które będzie ogromne – i mamy nadzieję, że tak watchOS 9 Już dziś wymyśl kilka świetnych pomysłów na fitness.

Chociaż oczywiście jestem super wysportowany i świetny i świetny, przyznaję, że są tam lepsi eksperci od fitnessu – mamy jednego, który nam powie Pięć rzeczy, które chcieli zobaczyć od watchOS 9Więc śmiało sprawdź, czy się zgadzasz.

Niech rozmowa o Bad News Bear nadchodzi, dobrze: na to wygląda będzie Zobacz nowe modele MacBooka Air już dziś, ale one przyzwyczajenie Jest dostępny w nowych, fajnych kolorach, aby pobudzić kreatywne soki.

Chociaż rozumiem, że Apple chce zachować wygląd swojej gamy MacBooków, brakuje mu tutaj pewnej sztuczki.

Na Macu jest dużo kolorów, więc nie byłaby to szersza paleta kolorów dla Apple.

The Air to zdecydowanie jeden z najatrakcyjniejszych laptopów dla twórców, którzy nie potrzebują dużej mocy, ale chcą wyrazić siebie za pomocą laptopa, który można wsunąć do torby (lub koperty, dla tych, którzy pamiętają pierwszego w historii MacBooka Air). …)

Zestaw słuchawkowy Apple VR

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Przypuszczam, że najpierw powinniśmy usunąć Big Bad News: zestaw słuchawkowy Apple (prawdopodobnie) rozszerzonej / wirtualnej rzeczywistości (AR / VR) nie pojawi się dzisiaj (Otwiera się w nowej karcie).

Dzieje się tak, ponieważ według The New York Times problemy z żywotnością baterii uniemożliwiają jej gotowość do wprowadzenia na rynek, a Apple chce to naprawić.

W dzisiejszym przemówieniu będziemy jeszcze dużo zobaczyć o rozszerzonej rzeczywistości, ponieważ Apple Lubi Ale nie zobaczymy sprzętu, który w końcu nada sens tej trwającej ekscytacji w rozszerzonym świecie.

dzień dobry! Gareth Bevis jest tutaj, dostarczając Ci wszystkich kluczowych wiadomości i informacji, gdy budujemy na wielkim słowie kluczowym WWDC.

Dziś wreszcie nadszedł, a wydarzenie Apple odbędzie się osobiście. Brakowało nam wyjazdu do Cupertino, aby zobaczyć wszystkie duże zmiany, które Tim Cook ujawnił osobiście – i będziemy tam z całych sił.

Nowo otwarte centrum programistów Apple sugerowało poczęstunek – dobrze wiedzieć.

Zobacz więcej