Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wtorek 15 sierpnia 2023 – Jedna minuta

Stuart Brumfitt, mieszkający w Londynie pisarz i redaktor z 20-letnim doświadczeniem w branży modowej i kulturalnej, niedawno uruchomił pies gończy, magazyn skupiający się na tenisie, różnorodności i jej wpływie na kulturę. Tutaj dzieli się więcej o projekcie, który ma na celu uchwycenie istoty tego sportu.

Co skłoniło cię do wydania magazynu o tenisie?
Pomysł zrodził się po rozmowie z moim przyjacielem Julienem, wykwalifikowanym trenerem tenisa, o tym, jak ekscytują nas małe magazyny tenisowe. Zaczynamy zdawać sobie sprawę z przemian, jakie zachodzą w sporcie. Gdy tacy znakomici jak Roger Federer, Rafael Nadal i Serena Williams przechodzą na emeryturę lub rozważają przejście na emeryturę, pojawia się nowa generacja graczy, często z rozszerzoną obecnością w mediach społecznościowych i zainteresowaniami wykraczającymi poza tenis. Myśleliśmy, że na rynku jest luka, a wraz z pojawieniem się młodych graczy był to ekscytujący czas.

Czym Bagel różni się od innych ulotek tenisowych?pies gończy Jest to magazyn tenisowy z szeroką gamą mody i produktów. Chcieliśmy uchwycić aspekty kulturowe i stylistyczne, które przenikają świat tenisa. Patrząc w przyszłość, planujemy przedstawić szereg talentów spoza tenisa, od celebrytów i muzyków po projektantów i redaktorów, których łączy miłość do tenisa. Skupiamy się nie tylko na profesjonalnej grze, ale także na każdym, kto jest pasjonatem tego sportu. Myślę, że w przyszłości będziemy mieli kilka niespodzianek.

Był czas, kiedy tenis był uważany za elitarny. Nadal problem?
Tenis zmienia się dramatycznie, z większą różnorodnością i włączeniem. To zmiana, która wiele zawdzięcza pionierom, takim jak siostry Williams. Wraz z rozwojem turniejów, szczególnie na niższych poziomach, coraz większa różnorodność jest oczywista. Ale uznając, że wciąż jest wiele do zrobienia, magazyn zamierza aktywnie angażować się zarówno w elitarne, głośne turnieje, takie jak Monte Carlo czy Wimbledon, jak i na poziomie podstawowym, takim jak People Play in the Park. Dzieci bawią się na całym świecie. Zobowiązujemy się być częścią pozytywnej ewolucji i transformacji kultury tenisa.

READ  Przemówienia z 21 stycznia: rząd odmawia rozwiązania problemu inflacji i stagnacji płac

Aby uzyskać więcej informacji na temat Bajgla i innych ekscytujących grafik z całego świata, obejrzyj sobotnie wydanie’komin’I w Radiu Monokl.