Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszystko co musisz wiedzieć


trendy wiadomości

zabawa Naga Caitanya wita Nagę Lakshmi jako obiekt miłosny!

Kariera Rekrutacja FCI na 380 stanowisk, termin składania wniosków; Dowiedz się o egzaminie, szczegóły wyboru

Kariera BHEL zaprasza na wiele stanowisk, wynagrodzenie przekracza 80 000 rupii

Kariera Wipro Recruitment 2021: wakat dla analityków, duża szansa dla świeżo upieczonych absolwentów i absolwentów

Kariera Udostępniono podinspektor OSSC Główny harmonogram egzaminów Sprawdź szczegóły karty wjazdowej

To właśnie Game of Thrones sprawiło, że producenci uwierzyli, że bajki również mogą dobrze sobie radzić, a nawet zyskać świetną oglądalność na małym ekranie. Dobra reakcja na The Wheel of Time na wydanym niedawno Amazon Prime Video potwierdziła rosnące zainteresowanie widzów tym gatunkiem. Tak więc, jeśli lubisz oglądać bajki i światy fantasy, możesz odkryć więcej treści dostępnych obecnie na różnych platformach OTT.

Cień i kości (Netflix)

Przeczytaj także

Ta nowa seria jest adaptacją popularnej trylogii Grishaverse i duetu Six of Crows autorstwa Leigh Bardugo. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym kraju Rosji, gdzie złowrogi Shadow Fold dzieli kraj na różne sektory. Shadow Fold to przerażające miejsce, w którym panuje ciemność, a potwory żywią się ludźmi. Alina Starkov jest jedyną osieroconą główną postacią, która może uratować ludzi przed tymi potworami ciemności.

Locke i klucz (Netflix)

Opowieść kręci się wokół rodziny, której przyznano władzę, a także kilku sekretów, które mogą pomóc im uzyskać dostęp do niektórych złośliwych istot i specjalnych kluczy należących do innego świata. Zgodnie z oczekiwaniami istoty z tego innego świata były gotowe zrobić wszystko, aby mieć te klucze pod swoją opieką.

Merlina (Netflix)

https://www.youtube.com/watch?v=SDFOpCfEbgQ

Ta baśń, choć sama w sobie oryginalna, czerpie też inspirację z istniejącego folkloru, mitów i legend. Merlin, który pojawiał się w BBC od 2008 do 2012 roku, to opowieść o Arturze Pendragon i Merlinie Czarodzieju. Obaj młodzi mężczyźni nie mogą się znieść, ale ze względu na obrót wydarzeń, Merlin zostaje lokajem Artura, a obaj w końcu stają się szybkimi przyjaciółmi. To lżejsza fantazja pełna magii i dramatu.

Dawno, dawno temu (Disney + Hotstar)

Ten niesamowity spektakl pokazuje, jak zmienia się świat, gdy klasyczne postacie z bajek wkraczają do współczesnego świata. Ich niespodzianki i zmagania dodają ciekawego zwrotu do historii.

Wiedźmin (Netflix)

Ta seria to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy kochają high fantasy. Został on zaadaptowany z powieści słynnego polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Niektóre fragmenty serii gier wideo zostały również odebrane na podstawie tych kont. Cała seria to fantastyka osadzona w świecie zwanym Kontynentem zamieszkałym przez istoty nadprzyrodzone.

READ  Rzeczywistość złośliwości. Sport narodowy Polaków? lament. Biało-czerwony jak kultowy bohater filmowy