Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Konkursie Paznokci na PB North 2022

Wszystko, co musisz wiedzieć o Konkursie Paznokci na PB North 2022

Wszystko, co musisz wiedzieć o Konkursie Paznokci na PB North 2022


Professional Beauty współpracuje z Federation of Nail Professionals (znaną również jako The Feds) w prestiżowych konkursach Nail w Professional Beauty North, w 11 ekscytujących kategoriach do wzięcia udziału.

Zgłoszenia są już otwarte na konkursy paznokci, a oto wszystko, co musisz wiedzieć przed wejściem na jakiekolwiek zajęcia. Kliknij tutaj Aby wziąć udział w konkursach paznokci. Podejmij wyzwanie i wygraj Mistrzostwa Studentów, Nail Professional lub poproś swoją drużynę o rywalizację z Tobą i wygranie tegorocznego Team Cup Challenge!

Sprawdź wszystkie poniższe kategorie i sprawdź, gdzie poczujesz się najlepiej.

Kategorie konkursu 2022 Professional Beauty North Nail to:


Pokaż kategorie podłóg:

Zawody w stadninach (75 minut)

Stwórz perfekcyjne klasyczne paznokcie konkursowe w kolorze różowym i białym w wybranym przez siebie systemie (produkty w płynie i pudrze lub żelowe naświetlane promieniami UV) z tipsem i nakładką lub modelem. 1 ręka (2 pomalowane paznokcie, 3 paznokcie w gotowym produkcie)

Poziom: Student i profesjonalista od paznokci


Naucz się umiejętności (60 min demonstracji/przygotowania i minimum 60 min)

Obejrzyj prezentację umiejętności na żywo, Naucz się umiejętności, Powtórz umiejętność, Stwórz swój postęp w umiejętności. Model nie jest potrzebny, ponieważ działa na 4 dołączonych głowicach.

Poziom: odblokowany

Różowo-biały manicure (105 minut)

Stwórz ostateczny różowy i biały (francuski) perfekcyjne kształty paznokci w wybranym przez siebie systemie (płyn i puder lub produkt naświetlany promieniami UV).

Poziom: odblokowany

Salon paznokci (60 minut)

Stwórz perfekcyjne różowe i białe paznokcie w salonie za pomocą wybranego przez siebie systemu (płyn i puder lub produkt naświetlany promieniami UV) z tipsem i nakładką lub modelowaniem.

READ  Nium rozbudowuje sieć płatności w Europie o nowy korytarz Polski

Poziom: odblokowany

Manicure (45 minut)

Pokaż swoje umiejętności manicure i pokaż, jak dbać o swoje naturalne paznokcie i skórę wokół nich. Wykonaj standardowy manicure obiema rękami, używając tylko po jednej stronie lakieru, aby zawierał french i dark.

Poziom: Student i profesjonalista od paznokci

Lakier hybrydowy UV (50 minut)

Pokaż swoją idealną aplikację lakieru hybrydowego i pokaż swoje umiejętności, aby pokazać pracę skóry, pilnik i kształt.

Poziom: Student i profesjonalista od paznokci

Salonowe wyzwanie zdobienia paznokci (30 minut)

Udekoruj wstępnie pomalowane ćwieki (naturalne lub wzmocnione) sezonowym wzorem, aby dopasować je do potrzeb i stylu życia Twoich klientów (konkurenci zapewniają moodboard w czasie oceny).

Poziom: odblokowany

Kształtuj swoją sztukę (120 minut)

Stwórz swój ulubiony ekstremalny kształt paznokcia i puść wodze fantazji! Dołącz lub udekoruj te paznokcie wybranym wzorem. Twój wybór systemu (płyn i proszek lub produkt poddawany promieniowaniu UV).

Poziom: odblokowany

Pokaz Fantazji (60 minut)

Ta kategoria będzie oceniana przez Hazel Dixon i jej zespół i jest otwarta, a zarówno studenci, jak i profesjonalni styliści paznokci są zaproszeni do sprawdzenia swoich umiejętności kontrolowania produktu, wyobraźni i kreatywności. Będziesz musiał stworzyć swój własny projekt w swoim miejscu i w dniu, w którym wniesiesz swoją kreatywność i model do ubrań i przygotujesz się w wybranym stylu, aby wcielić swoje pomysły w życie.

Poziom: Student i profesjonalista od paznokci

Kategorie teatralne

Temat: mityczne stworzenia i światy

InstaNail Fotografia

Stwórz obraz, który z dumą wyświetlisz na stronie Instagrama Twojej firmy. To zdjęcie może pokazać Twoje umiejętności i kreatywność. Na kartce papieru A4 utwórz kwadratowe zdjęcie swojej pracy i w pustym miejscu poniżej udostępnij swój najlepszy post na Insta z 8 najbardziej odpowiednimi hashtagami i dwoma zestawami hashtagów #nailcompetition #pbnailcompetition. W tej kategorii przyznane zostaną dwie nagrody: Publiczne głosowanie online, w którym najpopularniejsze zdjęcie zdobywa nagrodę Voters’ Choice Award. Profesjonalny zespół jury konkursu oceni wszystkie zdjęcia na podstawie kryteriów oceny i ustalonych wyników oraz tradycyjnego 1Ulica 2drugi skrót 3badania i rozwój Miejsca będą przyznawane.

READ  Polski kierowca zdradza, dlaczego mieszkańcy Europy Wschodniej opuścili Wielką Brytanię

Poziom: odblokowany

Termin wejścia: 9 września 2022

Sędziowie zawodowi: 10-13 września 2022

Głosowanie publiczne online: 14-24 września 2022

widok na podium

Stwórz 10 wytłoczek / tipsów wielkości paznokci bezpośrednio na paznokciach wyeksponowanych w pudełku z przezroczystą pokrywką, którą można również ozdobić. Napiwki muszą nadawać się do noszenia w scenariuszu z platformą. Dostarczone zostanie portfolio A4 (maksymalnie dwustronicowy tekst i obrazy) (bez nazw marek)) szczegółowo wyjaśniające krok po kroku temat, używane produkty i umiejętności.

Termin nadsyłania przesyłek pocztowych: 16 września 2022 r.

Poziom: odblokowany

Drużynowy Puchar Challenge

Arena zawodów może być trudnym miejscem, więc wspólna praca jako zespół, aby trenować, przygotowywać się i rywalizować o wsparcie i koleżeństwo, daje ci świetną okazję do rozwoju i rozwoju z podobnie myślącymi przyjaciółmi i współpracownikami. Zbierz zespół 4 Nail Professionals (tj. mieszankę poziomów zawodników) i zdobądź najwyższe wyniki zgromadzone w ciągu dwóch dni rywalizacji, aby wygrać Team Challenge Cup.

Team Challenge Cup ma na celu zachęcenie do pracy zespołowej, rozwoju osobistego i mentoringu przy użyciu bardziej doświadczonych technik, aby pomóc nowicjuszom w świecie wygrywania lub rywalizacji.

Zapraszamy zespoły wszystkich marek, grupy przyjaźni, uczelnie lub gdziekolwiek spotkasz przyjaciół paznokci. Nie krępuj się nosić stroju/kolorów drużyny itp., abyśmy wszyscy wiedzieli, kim jesteś!

Wstęp wolny! Kliknij tutaj Aby odwiedzić stronę konkursów paznokci

Mistrzostwa studenckie i profesjonalne paznokcie

Zdobycie tytułu zwycięzcy i mistrza w ciągu dwóch dni od rywalizacji jest niesamowitym wyczynem i przyspieszyło kilka wspaniałych karier, takich jak ikony przemysłu paznokciowego Kirsty Meakin, Hazel Dixon i wiele innych! Zwycięstwo na tym poziomie polega na poświęceniu, konsekwencji, praktyce, praktyce, praktyce!!

Wprowadź minimalną liczbę kategorii dla swojego poziomu, a zostaniesz automatycznie wpisany do Mistrzostw Studenta lub Nail Professional! Wpisanie kombinacji zajęć na parkiecie i poza nim daje największą szansę na sukces! Zbieraj punkty podczas umieszczania (1Ulica2drugi skrót lub 3badania i rozwój) i zostań mistrzem całego konkursu. Musisz być w tym, aby go wygrać, a jeśli wygrasz, otrzymasz piękne trofeum, które będzie wyglądać niesamowicie jako główny element pozostałych nagród do wygrania.

READ  Czy zależność Europy od rosyjskiej energii może rzeczywiście utrzymać sankcje?

Automatyczna rejestracja po spełnieniu kryteriów! Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę konkursu paznokci


Jeśli chcesz nawiązać kontakt z innymi konkurentami i zadać pytania dotyczące konkursów, wejdź na naszą stronę Grupa na Facebooku.

Weź udział w konkursach już teraz.

Jeśli nie chcesz brać udziału w konkursach, możesz Zarejestruj się za darmo Aby firma Professional Beauty North mogła odkryć najnowsze trendy, wejść w interakcję ze społecznością i odblokować możliwości biznesowe.

Masz pytanie? Odwiedź stronę FAQ.