Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszystkie wielkie nazwiska pojawią się w odnowionym PS Plus, wystarczy wyobrazić sobie, które z nich

Wszystkie wielkie nazwiska pojawią się w odnowionym PS Plus, wystarczy wyobrazić sobie, które z nich

Zdjęcie: Push Square

Sony wykonane śmiały ruch Aby ogłosić odnowienie PS Plus Subskrypcja zeszły tydzień – i tylko sześć Spośród 740 rzekomych tytułów, których będziesz częścią. Mówiąc po piętach o innym zadziwiającym posunięciu producenta, prezes PlayStation Jim Ryan obiecał, że „wszystkie wielkie nazwiska” anulują pozostałe 99 procent ofert członkostwa. Będziesz jednak musiał użyć swojej wyobraźni, ponieważ ważna osoba przestała cokolwiek nazywać rzeczywisty Gry.

Wiemy, że kocha lub plecy A Spider-Man z Marvela Będzie to część show i to początek – chociaż nie jest jasne, czy w tym momencie będzie to wcielenie webslingera, czy PS5. „Mamy dużych wydawców. Mamy małych niezależnych wydawców” – krzyczał Ryan Podcast na Playstation. „Mamy ponad 200 partnerów współpracujących z nami, aby udostępnić swoje treści na PS Plus, więc skład będzie naprawdę mocny”. W tym momencie jesteśmy naprawdę ciekawi, czy Jim próbuje zaimponować nam, czy sobie.

Oczywiście będzie Nie ma ani jednego dnia, w którym zostanie wypuszczona pierwsza impreza W ramach odnowionej subskrypcji, ponieważ nie jest to komercyjnie opłacalne dla pozwu. Urodzony w Wielkiej Brytanii przedsiębiorca powiedział: „Gry, które tworzymy, stają się coraz szersze: stają się lepsze, lepsze, bogatsze, narracja staje się silniejsza”. „Udostępnienie tych gier w usłudze subskrypcji, gdy tylko zostaną wydane, przerwie ten pozytywny krąg i nie będziemy w stanie inwestować w sposób, w jaki możemy obecnie. Więc tego nie robimy. Będziemy trzymać się podejścia, które podążają za nami i dobrze nam służą przez wiele lat”.

W powiązanych wiadomościach Pokaz MLB 22Ten Najnowsza symulacja baseballu Opracowany przez Sony San Diego Studio, można go pobrać bez dodatkowych kosztów w ramach Xbox Game Pass od dzisiaj. Kosztuje 69,99 GBP / 69,99 USD na PS5.