Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszystkie kolory dla kontrolerów DualSense PS5

Co jest Wszystkie kolory kontrolera DualSense PS5? Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich konsol PlayStation, oficjalna konsola PS5 jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Sony zwykle publikuje te kolory przez pokolenie, ale w końcu mamy szeroką gamę kolorów. Jeśli nie jesteś wielkim fanem wirtualnego czarno-białego projektu, możesz znaleźć alternatywy, które pasują do Twojego stylu.

Poniżej pokażemy Ci wszystkie dotychczasowe schematy kolorów dla kontrolera DualSense PS5. Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie formy DualSense i wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba. Uwaga: Z biegiem czasu będziemy aktualizować i dodawać do tego przewodnika, więc zaglądaj ponownie, aby odkryć więcej kolorów DualSense, gdy będą dostępne.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Wszystkie kolory dla kontrolerów DualSense PS5

Oto lista wszystkich dotychczasowych schematów kolorów oficjalnego kontrolera DualSense PS5.

Białe pochodzenie

To jest standardowa kolorystyka DualSense i będzie to część nowej, błyszczącej konsoli PS5. Pasuje do czarno-białej stylistyki maszyny, a jeśli nas zapytasz, jest bardzo elegancka. Po prostu nie używaj go podczas przyjmowania Doritos.

Ciemnienie o północy

Użytkownicy PS5 czekają na projekt, Midnight Black to solidny czarny kontroler DualSense. Wiele osób przyzwyczaiło się przez lata do całkowicie czarnych platform PlayStation, więc jest to świetna opcja, jeśli lubisz wyposażać swoje konsole.

Kosmiczna czerwień

Cosmic Red to żywa kolorystyka, która dodaje kontrolerowi DualSense PS5 odrobinę emocji. Zastępując domyślną biel jasną czerwienią, jest to fajna alternatywa dla tych, którzy szukają bardziej kolorowej konsoli.


Jaki jest Twój ulubiony schemat kolorów kontrolera DualSense PS5? Lubisz zwykłą czerń i biel, czy też wybierzesz jeden z nowszych projektów? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Ten uroczy rozdział z jakiegoś powodu uruchomił DOOM na Notepad.exe