Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszyscy pracujemy nad jednym ostatecznym celem, którym jest miłość do kina, jak powiedział aktor Shraddha Das:

Aktor i piosenkarz Shraddha Das, znany z tego, że pracował głównie w branży, uważa, że ​​język i region nie są przeszkodą dla wiary w wielkość filmu.

“Z biegiem czasu obwody językowe ogromnie się skurczyły, co jest świetne dla aktorów, którzy decydują się pracować w różnych regionach. Praca w regionie jest nieco trudniejsza, ponieważ muszę naprawdę ciężko pracować nad dialogami i wymową, ponieważ moim językiem jest hindi, ale koniec końców wszystko jest związane z kinem. Poza tym zespół bardzo pomaga indyjskim aktorom w szlifowaniu języka i jednocześnie pracy nad mową ciała” – mówi Dil Toh Baccha Hai Ji, Zid i Babumoshai Bandookbaaz aktorzy.

Zrobiłem już 40 filmów w różnych językach, a w języku telugu jest o wiele więcej. Mówi: „Moja filmowa podróż na południe zaczęła się od Siddu z… potem Arya 2 z Allu Arjun w roli głównej, a następnie kilka filmów przed hinduskim filmem Lahore”.

Po ukończeniu studiów Das rozpoczął karierę wokalisty i pamięta legendarnego reżysera Deva Ananda, występującego w filmie „Beauty Queen”.

Mówiąc o różnych stylach pracy realizowanych przez różne branże filmowe, powiedziała: „Nie ma dużej różnicy, chociaż projekty na Południu są realizowane szybciej. Ukończyłam również filmy w mniej niż tydzień. Często projekty ki edit wahi Shoot par chal rahi hoti hai, ale w końcu wszyscy pracujemy nad jednym ostatecznym celem, którym jest nasza miłość do kina”.

Koniec końców wszystko kręci się wokół kina, mówi aktor Shraddha Das |  Bollywood - Hindustan TimesDas obecnie podsumowuje projekt zaplanowany na przyszły rok i cieszy się z sukcesu niedawno wydanego filmu OTT.

“Sukces jest zawsze mile widziany. Dzisiaj rodzaj miłości, którą otrzymuję od moich fanów, sprawił, że jestem szczęśliwsza i czuję, że to dopiero początek dla mnie jako aktorki.”