Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszyscy mówią o zakończeniu Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5

Jeśli nadal grasz w Horizon Forbidden West: Burning Shores lub planujesz zagrać w tę grę później, zdecydowanie zalecamy zamknięcie tego artykułu przed przejściem dalej. Poniżej omówimy spoilery dotyczące ostatnich momentów dodatku, a nie chcemy psuć wam zabawy, dlatego ostrzegamy.

Zdjęcie: Push Square

Ostrzeżenie: pojawią się spoilery

Horizon Forbidden West: Burning Shores to doskonałe DLC, jak już wskazaliśmy w naszej recenzji, ale w rzeczywistości zawiera podstawowy element rozwoju postaci głównej bohaterki Aloy. Ci, którzy grali w Horizon Zero Dawn i jego kontynuację, będą zaznajomieni ze stoicką, bezinteresowną osobowością bohatera – ale to w momentach DLC prawdziwe emocje wychodzą na pierwszy plan.

Większość tego wynika z jej związku z nową osobowością Seyką, co jest coraz bardziej widoczne w połowie jej rozwijających się uczuć do niej. W rzeczywistości fabuła staje się trochę zrzędliwa nastolatka, gdy niesławny rudowłosy monolog zastanawia się, czy powinna się denerwować wokół swojego nowego sojusznika i tak dalej.

Horizon Forbidden West: Burning Shores PS5 DLC PlayStation 5 Sony 2
Zdjęcie: Push Square

Wyraźnie telegrafowano, dokąd zmierzają sprawy, aw przedostatniej scenie Sika ujawnia, że ​​​​chce być z Aloy. Prowadzi to do decyzji dialogowej, w której możesz zdecydować, czy ją pocałować, czy powiedzieć jej, że to nie jest właściwy moment. Wszystkie odpowiedzi są dość romantyczne, a nawet jeśli zdecydujesz się nie grać w lodzika z Quinn Marin, nadal oznacza to, że istnieją uczucia.

Oczywiście jest to trochę zaskakujące, ponieważ Aloy w poprzednich częściach była nieco aseksualna. Jest wiele postaci, które próbują z nią flirtować, szczególnie w Horizon Forbidden West, ale ona wykazuje całkowity brak zainteresowania nimi. Zmienia się to w Burning Shores, gdzie w końcu widzimy, że wykazuje pewne słabości.

Naszym zdaniem związek wydaje się trochę pośpieszny – prawie tak, jakby Guerrilla Games nie mogło się doczekać, aż nieuchronny Horizon 3 da fanom to, czego chcieli. Ale jasne jest, że ten nieoczekiwany rozwój wydarzeń będzie miał ogromny wpływ na historię w następnej grze, ponieważ w pełni oczekujemy, że Seyka stanie się częścią imprezy i odegra ogromną romantyczną rolę w życiu Aloy.

READ  Przełącz kod błędu 2123-1502 Użytkownicy nadal czekają na naprawę problemów z aktualizacją 12.0.3