Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Współzałożycielka AFC, Ann Arbor, zapewnia ponad 70 000 dolarów dla ukraińskich uchodźców

Współzałożycielka AFC, Ann Arbor, zapewnia ponad 70 000 dolarów dla ukraińskich uchodźców

Ann Arbor, Michigan. – Mike Lorink przenosi ducha Azji z Ann Arbor do Europy.

Współzałożyciel klubu piłkarskiego i dyrektor generalny Google spędza miesiąc w swojej rodzinnej Polsce, pomagając uchodźcom uciekającym przed wojną na Ukrainie.

Pochodzący z Lublina, polskiego miasta położonego niecałe 100 mil od granicy z Ukrainą, Lörnck przeniósł się do Stanów Zjednoczonych w 1992 roku.

W ramach swojej podróży pomaga Lorraine w dostarczaniu uchodźcom ciepłych posiłków, wody, ubrań i innych potrzebnych rzeczy w Chełmie i Lublinie, a także w rejonie przejścia granicznego w Dorhesku.

Aby sfinansować ten wysiłek, stworzył kampanię GoFundMe, której celem jest zebranie 75 000 USD. W chwili pisania tego tekstu ofiarowano około 73 000 USD.

Jako małe dziecko zaangażowałem się w ruch „Alternatywna Pomarańcza”, starając się zrobić swoją małą część, aby przeciwstawić się autorytarnym i sowieckim reżimom.

„W końcu mogłem świętować wolną, demokratyczną i niepodległą Polskę – gdzie byłem świadkiem upadku muru berlińskiego, pierwszych wolnych demokratycznych wyborów w Polsce i upadku Związku Radzieckiego.

ogłoszenie

„Rozumiem, co może zrobić reżim totalitarny i komunistyczny, i po prostu nie mogę teraz obserwować, co dzieje się na Ukrainie” – napisał Lorink do kampanii.

Ann Arborette przeznacza 20 000 dolarów ze swoich pieniędzy na pomoc humanitarną i kronikę swojej podróży za pośrednictwem GoFundMe.

Współpracuje również z AFC Ann Arbor, aby dostarczać piłki i sprzęt do obozów dla uchodźców.

W aktualizacji kampanii w niedzielę, Lorink powiedział, że darowizny są przeznaczane na takie rzeczy, jak żywność, woda, buty, plecaki, środki higieny osobistej, odzież, stroje kąpielowe, zabawki i przybory szkolne, takie jak kredki i zeszyty. Sprawdza ośrodki dla uchodźców, aby zobaczyć, czego najbardziej potrzebuje.

Napisał, że dzieci-uchodźcy nazywają go „Pirat Misha” (Pirat Mike), imię, które przyjął i podpisał w ostatniej aktualizacji.

„Każdy grosz twojej darowizny jest bezpośrednio przeznaczany na wsparcie najbardziej potrzebujących” – napisał Lorink.

READ  Co musisz wiedzieć o początkujących graczach

ogłoszenie

Osoby zainteresowane darowizną mogą odwiedzić stronę GoFundMe tutaj.

Copyright 2022 by WDIV ClickOnDetroit – Wszelkie prawa zastrzeżone.