Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Współzałożyciel firmy Rare, Tim Stamper, udostępnił nowe zrzuty ekranu z anulowanej gry N64 RPG Dream

Współzałożyciel firmy Rare, Tim Stamper, udostępnił nowe zrzuty ekranu z anulowanej gry N64 RPG Dream

Współzałożyciel firmy Rare, Tim Stamper, ostatnio ponownie grzebał w swoich archiwach, obiecując odkryć „więcej tajemnic” ze skarbca studia, a jego najnowsza pomoc ze starego skarbu pojawia się w postaci nowego materiału filmowego z anulowanej gry N64, Dream.

Ogłoszony w 1995 roku Rare’s Dream miał być podejściem do gatunku role-playing, z odrobiną LucasArts, po inspirowanych baśniami przygodach chłopca o imieniu Edson, który walczy ze złym kapitanem Blackeye i jego drużyną piratów.

Pierwotnie planowana na SNES, wersja Dream została później zmieniona na N64, przechodząc z izometrycznej grafiki na bardziej ambitne, pełne 3D. Z biegiem czasu jednak problemy techniczne i kilka przemyśleń spowodowało dramatyczne zmiany kierunku, a Edson ostatecznie został porzucony na rzecz nowego bohatera Banjo, a oryginalne elementy RPG ustąpiły miejsca prostszej platformówce w stylu Donkey Kong Country.

Sen pojawił się po raz pierwszy w krótkim filmie dokumentalnym Rare z 2015 roku.

Niestety, wydanie Super Mario 64 okazało się dzwonkiem śmierci dla Dream – Rare, zainspirowany przełomowym tytułem Nintendo, szybko przeniósł uwagę, aby rozpocząć tworzenie platformówki 3D, Banjo-Kazooie – ale Dream nie został zapomniany przez fanów studio, pomimo braku szczegółów projektu, które zostały podniesione podczas jego tworzenia. A Krótkometrażowy film dokumentalny z 2015 roku Rzuci więcej światła na tytuł, a teraz ponownie znalazł się w centrum uwagi dzięki najnowszemu buzzowi na Twitterze współzałożyciela Rare, Tima Stampera.

Po znęcaniu się nad A Wersja rozwojowa Twelve Tales: Conker 64 a niektóre sztuka dinozaurów Jeśli chodzi o niewydany tytuł NES w zeszłym miesiącu, Stamper odkrył kasetę deweloperską Dream 64 z 1996 roku, Udostępniaj klipy wideo – „Może l [that year’s] Nintendo Shoshinkai Show” – gdzie pirat wykrzykuje, że „skarb Nintendo 64 już tam jest!” „.

pliku może nie być bardzo, ale wciąż jest to świetny wgląd w niewidoczną dotąd część historii gier wideo i kolejna gratka dla długoletnich fanów Rare. Nie jest jasne, czy można zobaczyć coś jeszcze ze snów – kompozytor Grant Kirkhope Wniosek Kaseta może również zawierać trochę rozgrywki na Twitterze – ale miejmy nadzieję, że Stamper wciąż ma więcej soczystych skarbów ze złotego wieku Rare do podzielenia się. To znaczy, kiedy skończy lizać czekoladę BAFTA swojego 25-latka.

READ  Reggie Phils Amy przeprowadziła „poważny dialog” o sprowadzeniu matki 3 na zachód z Iwatą