Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wspólny projekt zapewnia „Obserwuj tę przestrzeń!”  Transformacja w centrum Warrington

Wspólny projekt zapewnia „Obserwuj tę przestrzeń!” Transformacja w centrum Warrington

Wspólne przedsięwzięcie z udziałem wolontariuszy z lokalnego biznesu, Warrington BID i Rady Miejskiej pomaga zapewnić zwrot w centrum miasta.

W ramach nowego projektu o nazwie Look This Space! przeprowadzono nasadzenia obszarowe w centrum Warrington, w tym dwa małe ogrody na szczycie Buttermarket Street, które zostały odchwaszczone i posadzone przez pracowników Golden Square, Beaverbrooks the Jewellers, Caffé Caruso i Hideaway Café! ’


„Spójrz na tę przestrzeń!” to inicjatywa partnerska mająca na celu poprawę wyglądu śródmieścia Warrington. Oferuje firmom możliwość uczestniczenia w praktycznych projektach, które uatrakcyjniają i uatrakcyjniają centrum miasta.
Renowacja ogrodu na Buttermarket Street w centrum Warrington obejmuje zasadzenie 80 kwiatów zielnych. Wybrano angielską lawendę i werbenę, ponieważ przyciągają motyle i pszczoły oraz są odporne na suszę. Sesje rolnicze prowadzone są przez Nicka White’a, Warrington Tender Manager, i rozpoczęły się we wtorek 1 czerwca z pomocą współpracowników z firm w centrum miasta. Niektórzy policjanci wspierający śródmieście policji również utknęli w zespołach z centrów handlowych, sprzedawców detalicznych i firm hotelarskich. Rada Gminy Warrington przekazała rośliny, a Golden Square pomógł zorganizować sesje.
Nick Biały, Kup Warrington Kierownik powiedział: „Lato w końcu nadeszło po długiej zimie i ograniczeniach związanych z koronawirusem, które trzymały tak wielu ludzi w domu. To wspaniale, że jako społeczność w centrum miasta możemy współpracować w słońcu, aby odnowić niektóre parki, przywrócić dumę obywatelską i przynieść do serca śródmieścia. Z niecierpliwością czekamy na współpracę Międzynarodowego Banku Rozwoju z partnerami przy innych projektach, które poprawią wygląd śródmieścia miasta. .

READ  Nowe odkrycie skamieniałości wskazuje na najbliższego znanego krewnego dinozaura Tyrannosaurus rex