Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wspólnie trenujemy obronę mistrzów Francji

Wspólnie trenujemy obronę mistrzów Francji

Paryż – Dla tłumu „Clay King” obecna Królowa Mopsów pomyślała, że ​​będzie lepiej przygotowana.

Obawiając się, że zabraknie nam rzeczy do powiedzenia, Iga Soyatek, mistrzyni French Open, powiedziała, że ​​przygotowała kilka punktów do omówienia przed uderzeniem w piłki na treningu w Paryżu ze swoją ulubioną supergwiazdą, Rafaelem Nadalem, 13-krotnym zwycięzcą Rolanda Garrosa.

Konfrontacja przed turniejem między obrońcami mężczyzn i kobiet na czerwonym korcie wywołała wrzawę w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do wielu swoich przeciwników, Świątek czerpał wiele radości z tego, że był na odbiciu kopnięcia, kręcąc lewą przednią piłką Nadala, wyrzucając kurz.

„Poczułem uderzenie z przodu, co było świetne, i jego top spin. Po obronie jej tytułu w poniedziałek, wygrywając pierwszą rundę w setach prostych, to było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.” pozytywna energia. Był dla mnie naprawdę wielką inspiracją ”.

ogłoszenie

Świątek, która w poniedziałek skończyła 20 lat, obchodziła swoje czwarte urodziny, kiedy Nadal wygrał swoje pierwsze mistrzostwa Francji w 2005 roku. Odnalezienie siebie na scenie w Paryżu ze zdobywcą 20 głównych tytułów było jedną z wielu zmian w stylu życia, na których się znalazł. mistrz Roland Garros. Podobnie jak Nadal w tamtym czasie, wygrała w zeszłym roku jako hitowa nastolatka.

Na trening Rolanda Garrosa Świątek powiedziała, że ​​przygotowała „kilka drobnych tematów, a nie niezręcznych ciszy”.

Ale Nadal sprawił, że poczuła się odprężona.

„Rafa jest naprawdę fajny. To naprawdę miły facet. Mimo, że jestem bardzo introwertyczny, było to dla mnie naprawdę zabawne”. „Fajnie jest widzieć takiego bohatera, który zachowuje się naturalnie poza boiskiem, opowiada dowcipy i jest trochę sarkastyczny”.

Dziękuję ci!

„Litości, Benoit! Litości, Benoit! „Fani wiwatowali, gdy Benoit Bayer Court opuścił Simona Matteo po kolejnej rocznej stracie. W jego oczach były łzy, ale serce rozgrzewało się od wsparcia.

READ  Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium

ogłoszenie

Francuz boryka się ze stratami od początku pandemii – w tym roku zdobył 2–15 goli – i wielokrotnie powtarzał, że stracił apetyt na tenis, zwłaszcza z powodu ograniczeń uniemożliwiających kibicom uczestniczenie w meczach.

Francuska Federacja Tenisowa uniemożliwiła mu udział w reprezentacji jego kraju na nadchodzących igrzyskach olimpijskich w Tokio.

W poniedziałek 40. nasionko Pierre zdecydowanie nie czuł się samotny. Po tym, jak w zeszłym roku wpuszczono tylko 1000 widzów dziennie na Roland Garros z powodu obaw związanych z COVID-19, w tym tygodniu pozwolono ponad pięć razy. Setki ludzi uczestniczących w jego meczu z 15. rozstawionym Casperem Ruddem poparło Bayera na głos łagodnymi słowami i brawami przez trzy godziny przegrywając 5-7, 6-2, 6-1, 7-6 (4).

„Trasa koncertowa od kilku miesięcy jest bardzo trudna” – powiedział Bayer. „Wróciłem do tenisa, który kocham, z publicznością, emocjami i uczestnictwem. Dlatego wykonuję tę pracę, ten sport, to sprawia, że ​​jest piękny. Nie grasz dla siebie, grasz dla wszystkich , aby przynieść szczęście. „

Copyright 2021 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie może być publikowany, transmitowany, przepisywany ani rozpowszechniany bez pozwolenia.