Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wspaniały film o Halloween jest obecnie najpopularniejszym filmem dla dzieci w serwisie Netflix

W tym roku duch Halloween stworzył ukochany film dla dzieci potworny Dom z powrotem na mapę. W Halloween film animowany komputerowo z 2006 roku osiągnął 6 miejsce na liście 10 najlepszych filmów Netflixa i 4 miejsce na liście 10 najlepszych dzieci. Był to pierwszy film dla dzieci w całym katalogu.

potworny Dom To nadprzyrodzony komediowo-horror o nawiedzonym domu, który fascynuje i przeraża niektóre dzieci z sąsiedztwa podczas Halloween. Współautor: Dan Harmon, Twórca komunikacja społeczna i współtwórca Rick i Morty, wraz ze swoim częstym partnerem pisarskim Robem Shurrabem. W filmie użyto głosów aktorów z listy A, takich jak Steve Buscemi, Maggie Gyllenhaal, Kevin James, Nick Cannon, Jason Lee, Fred Willard, Jon Heder, Kathryn O’Hara i Kathleen Turner. Trzej główni bohaterowie to 12-latkowie grani przez Mitchella Musso, Sama Lernera i Spencera Locke’a.

potworny Dom Zaczyna się od tego, że DJ (Musso) i Chowder (Lerner) przypadkowo rzucają piłkę na trawnik swojego sąsiada, pana Nebbercrackera (Buscemi). Kiedy DJ próbuje go odzyskać, spotyka Nebbercrackera, który staje się bardzo zły i wygląda na to, że ma atak serca. Nebbercracker zostaje zabrany karetką pogotowia, pozostawiając DJa z poczuciem winy.

Fabuła nabiera tempa, gdy DJ i Chowder słyszą przerażające plotki o swoim sąsiedzie i jego domu i zaczynają wierzyć, że jest to rzadka forma potwora. W końcu łączą siły z Girl Scout Jenny (Locke), aby zbadać dom w nocy, kiedy myślą, że śpi. Wewnątrz nawiedzają ich duchy przeszłości Kneebergera i poznają tragiczną historię jego zmarłej żony oraz tego, jak była maltretowana przez miejscowe dzieci.

Opowieść to słodka opowieść o nieporozumieniu i przebaczeniu, przypominająca widzom, by nie oceniali książki po okładce. W chwili pisania tego tekstu ma ocenę 75 procent na zgniłych pomidorachI 63 procent tamtejszej publiczności. Ogólnie uważa się go za dobry film dla dzieci – choć miejscami jest mroczniejszy i bardziej ponury niż współczesne pozycje z tego gatunku.

READ  Gdzie mogę obejrzeć Ouija: Geneza zła? Mike Flanagan to zjawisko nadprzyrodzone

Niektóre satysfakcjonujące aspekty filmu zostały dodane później w procesie tworzenia przez scenarzystę Pamelę Butler. według 2021 Amblin na wywiad Z Kinan, pierwszy szkic potworny Dom To było „bardzo fajne i zabawne na głos”, ale nie zawierało dramatycznego zakończenia z żoną Nebbercrackera. Wybrał Pettlera, aby pomógł mu dopracować scenariusz w oparciu o jego miłość do jej scenariuszy Zwłoki panny młodej.

potworny Dom Teraz jest przesyłany strumieniowo na Netflix wraz z wieloma innymi klasykami Halloween.