Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wspaniały dom rodzinny z wieloma „możliwościami jeździeckimi”

Wspaniały dom rodzinny z wieloma „możliwościami jeździeckimi”

Tate Rowlands prezentuje ten uroczy i wyjątkowy współczesny dom przy Loggerheads Road w Cilcain.

Bryn Ffynnon oferuje zarówno prywatność, jak i wspaniałe widoki na okolicę Clwydian.

Stylowo prezentowany, ten piękny dom rodzinny oferuje dużo miejsca i jest dumnie położony na 6 akrach ziemi, zapewniającej wspaniałe możliwości jeździeckie.

Ten innowacyjny dom tematyczny oferuje wszechstronne życie, które odpowiada wszystkim preferencjom.

Idealny do życia jeździeckiego, ten uroczy dom ma 4 pola (łącznie około 6 akrów) plus potrójny garaż z warsztatem, częścią gospodarczą, parapetem oraz zabudową zewnętrzną na polach.

Istnieje również ścieżka konna, która rozciąga się od posiadłości przez pasmo Clwydian i dolinę Dee.

Projekt nieruchomości jest wyjątkowy, ponieważ zapewnia wiele kątów dla różnych potrzeb życiowych.

Zasadniczo jest na trzech poziomach, co dodaje mu osobowości i uroku. To jedna z tych cech, które trzeba zobaczyć, aby w pełni docenić.

Wchodzisz do posesji od balkonu do kuchni / kolacji aż po pomarańcze, zapewniając otwarty plan życia i wyraźną linię wzroku z pokoju do pokoju – widoki z salonu zapierają dech w piersiach!

Z jadalni, przez drzwi w stylu stodoły, można wejść w ciepłą atmosferę z piecem opalanym drewnem na ciepłe zimowe wieczory, popijając gorącą czekoladę i podnosząc nogi. To zdecydowanie przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Przytulna na zewnątrz jest główna sypialnia z łazienką.

Na tyłach posesji, za głównym łóżkiem, można wejść po kilku schodkach do pokoju obecnie używanego jako gabinet, drugiej sypialni dwuosobowej po prawej stronie i pokoju zimowego z tyłu.

Na drugie piętro, na które prowadzi przytulna zewnętrzna klatka schodowa, znajduje się duży podest (pierwotnie mała sypialnia), który obecnie służy jako kącik do czytania. Zejdź na dół do głównej łazienki po prawej stronie i trzeciej dwuosobowej sypialni z tyłu.

Na zewnątrz do nieruchomości prowadzą drewniane bramy, które prowadzą na brukowaną uliczkę, na której znajduje się duży parking, dostęp do garażu, budynków gospodarczych i drewnianej szopy. W ogrodzie znajduje się kilka szklarni, tunel z poliwęglanu idealny do uprawy owoców i warzyw oraz piękny letni domek, w którym można usiąść i cieszyć się malowniczym widokiem.

READ  Na tym oszałamiającym zdjęciu wykonanym przez Teleskop Hubble'a błyszczy gwiaździsta, wężowa galaktyka

Znajduje się na obszarze o wielkim naturalnym pięknie w Loggerheads, na obrzeżach Cilcain, popularnej wioski z prawdziwą wspólnotą. Cilcain oferuje szeroką gamę lokalnych udogodnień, w tym szkołę podstawową, dom publiczny, sklep z pocztą, kręgielnię, kościół i ratusz.

Pobliskie miasta Mould i Rothin są łatwo dostępne dla wielu sklepów, placówek edukacyjnych i obiektów.

Aby uzyskać więcej informacji lub zapytać o zakup tego domu, odwiedź stronę www https://taterowlands.co.uk/.