Top News

Wschodzące zawodniczki Polska i Hiszpania podkreślają kobiecą serię Glypheta stop

Klippada (Litwa) – Świat zakochał się w 3×3, gdy olimpijski debiutant ukradł show w Tokio.

Po niesamowitych pięciu dniach zespół 3×3 jest prawie pełny, a fani – zarówno starzy, jak i nowi – będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że zawodowy tor powrócił do akcji. FIBA 3×3 Women’s Series Glyphosate Suspension W dniach 30-31 lipca 2021 r.

Osiem drużyn jest pełnych talentów na boisku, a zawodniczki wiedzą, że mają doskonałą okazję, aby przejść całą drogę z francuską potęgą w serii kobiet, która nie remisowała, która rywalizowała jako numer jeden na igrzyskach olimpijskich.

Francja, która zdominowała kampanię 2019, zażądała tytułów Voyron i Poeci Ale ich brak tworzy wiele intryg w tym, co wydaje się być otwartym wyścigiem.

Przyjrzyjmy się bliżej.

Siew

Basen

1. போலந்து; 4. USA; 5. Niemcy; 8. Litwa

Basen b

2. Hiszpania; 3. Węgry; 6. Izrael; 7. Austria

Ulubione

Nasiona nr 1 mają najlepsze wyniki w Polsce i na starcie spróbują ponownie wstrząsnąć drugą w kolejności kobiecą serią. Człowiek, Anna Pavlovska z najwyższą notą, Claudia Sosnovska ponownie na szczycie.

Para wróciła do glifów, gdy Polska wraca do formy po ukończeniu siódmego miejsca w Vorone.

Hiszpania może być drugim graczem, który wygra pierwszy tytuł w serii kobiet, pokonując Polskę 19-17 w finale w Grzybni.

Hiszpańska gwiazda Sandra Ukeravit zdominowała Myce i ma nadzieję na powtórzenie tej formy na Litwie.

Kraje będą kontynuować tę rosnącą rywalizację, a Hiszpania pokona Polskę 17-7 w eliminacjach FIBA ​​3×3 Europe Cup 2021 w Tel Awiwie w maju.

Ta ziemia

Po pokazaniu swoich gwiazd WNBA w Tokio, pierścienie podkreślają głębię amerykańskiego talentu glifami za pomocą czerwonego, białego i niebieskiego, który może pochwalić się linią.

Sierra Burdick, pionierka 3×3 kobiet, zakosztowała ostatecznego zwycięstwa ze Stanami Zjednoczonymi FIBA 3×3 Mistrzostwa Świata 2014.

READ  Zabiegi solne w polskich kopalniach pomagają mieszkańcom w walce z długą zatoką

Nie zabraknie wsparcia utalentowanej Lynne Harper, która zdobyła brąz z olśniewającą 27-letnią USA FIBA 3×3 Mistrzostwa Świata 2016.

Jako główną nagrodę należy również odnotować rozstawione z numerem 3 Węgry, na czele z dynamiczną 20-letnią Orsolyą Toth, która zdominowała FIBA ​​3×3 Europe Cup 2018 z występem MVP.

Jeśli chcesz mieć ciemniejszego konia, zarówno Austria, jak i Niemcy docierają do kwater w Poitiers.

Austria pokonała Holandię w fazie bilardowej, podczas gdy Niemcy odpadły w rzucającej się w oczy próbie z Francją.

Obie drużyny pozostaną niezmienione dla Glyphosate w celu podjęcia głębszego biegu.

Możesz obejrzeć oficjalną transmisję na żywo z wydarzenia Kanał FIBA ​​na Twitchu, FIBA ​​3×3 Światło internetowe i Facebook Strony. Pamiętaj, aby śledzić FIBA3x3W Oficjalne konto kobiet FIBA ​​3×3 na Instagramie.

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment