Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wrześniowa aktualizacja Xbox dodaje transmisje Discord, zmienną częstotliwość odświeżania i wiele więcej

Wrześniowa aktualizacja Xbox dodaje transmisje Discord, zmienną częstotliwość odświeżania i wiele więcej

Firma Microsoft ogłosiła nadchodzące funkcje we wrześniowej aktualizacji Xbox, takie jak transmisje Discord, obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania i nie tylko [Update: As one IGN user helpfully pointed out, Xbox has supported VRR since launch. This update allows users to toggle it on, off, or for „gaming only.”]

w poście dot Przewód XboxaNie ustalono daty premiery aktualizacji, ale Microsoft zapewnia, że ​​nastąpi ona „wkrótce”. Główną funkcją dla graczy społecznościowych jest możliwość transmitowania rozgrywki bezpośrednio z konsoli Xbox do znajomych na Discordzie.

Gracze, którzy chcą to zrobić, będą musieli połączyć swoje konta Discord i Xbox, ale gdy już to zrobią, wystarczy nacisnąć przycisk Streamuj swoją grę.

Źródło obrazu: Xbox Wire.

W podobny sposób gracze mogą teraz poprosić o dołączenie do znajomych z Xbox, którzy następnie mogą wysłać zaproszenie do grupy, zaproszenie do gry lub wiadomość w odpowiedzi.

Wrześniowa aktualizacja obejmuje także zmienną częstotliwość odświeżania (VRR), która umożliwia telewizorom lub monitorom graczy dostosowywanie częstotliwości odświeżania w zależności od wyświetlanej zawartości, zapewniając płynniejsze wrażenia podczas gry. Gracze mogą dostosować, kiedy funkcja VRR jest aktywna, w menu opcji telewizora i wyświetlacza.

Źródło obrazu: Xbox Wire
Źródło obrazu: Xbox Wire

Microsoft umieszcza także program Rewards na systemie operacyjnym Xbox. Do wyskakującego menu po naciśnięciu przycisku Xbox dodano kartę „Moje nagrody”, z której gracze mogą przejść bezpośrednio do strony „Wykorzystanie nagród”.

Wrześniowa aktualizacja zawiera również kilka mniejszych funkcji, takich jak powiadomienia z listy życzeń, zaktualizowany system raportowania czatu głosowego i płynniejsze parowanie akcesoriów.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.

READ  WWE i inwestorzy otrzymują zgodę na ugodę w wysokości 39 milionów dolarów تسوية