Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wordle 354 8 czerwca Wskazówki – Dzisiejsze Wordle jest zbyt skomplikowane? WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

Jeśli jesteś fanem Wordle i masz dobrą passę zwycięstw, nie chcesz, aby zły dzień zepsuł ci rozpęd. W rzeczywistości, jeśli zmagasz się z Wordle 354 8 czerwca, jesteś we właściwym miejscu. Express Online po raz kolejny przygotował zestaw wskazówek bez spoilerów, które pomogą Ci rozwiązać codzienną łamigłówkę Wordle. Po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać ogólne porady, a następnie kilka wskazówek na 8 czerwca.

Chociaż Wordle może być dość skomplikowany, sama koncepcja jest stosunkowo prosta. W procesie eliminacji będziesz musiał wymyślić pięcioliterowe słowo w zaledwie sześciu próbach.

Chodzi o kolor płytek. Jeśli skrzynka pocztowa zmieni kolor na szary po jednym z twoich domysłów, możesz wywnioskować, że ta konkretna litera nie pojawia się w słowie dnia.

Jeśli płytka zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera jest w słowie, a nie we właściwym miejscu, natomiast zielona płytka oznacza, że ​​litera jest w słowie i we właściwej pozycji.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki jak najmniejszą możliwą liczbą prób. Następnie możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. A ponieważ Wordle śledzi twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – coś, o czym będziesz przypominać za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli jesteś dobry w Wordle i chcesz utrudnić sprawę, możesz przejść do trybu trudnego, odwiedzając menu ustawień w prawym górnym rogu strony Wordle. Możesz też sprawdzić słynny klon Wordle Quordle, w którym będziesz musiał odgadnąć cztery słowa w zaledwie dziewięciu próbach!

Czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze wskazówki dotyczące Wordle (bez spoilerów) dotyczące układanki z 8 czerwca…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

READ  Andy Murray mówi, że Djokovic ma pytania, na które trzeba odpowiedzieć, gdy gracze zanurzają się w kontrowersje związane z wizami | Novak Djokovic

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa. Lubię też używać słowa „dźwignia” jako zgadywania na początku.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 354 podpowiedzi i wskazówki na 8 czerwca…

1. Wordle 354 zaczyna się na literę T.

2. Wordle 354 zawiera dwie samogłoski.

3. Znak pojawia się dwukrotnie.