Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wordle 299 14 kwietnia – Walczysz o nowe rozwiązanie Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | zabawa

Niewiarygodnie, mamy już prawie 300 puzzli Wordle! Wordle 299 jest dostępny tylko przez 24 godziny, po czym zostanie zastąpiony zupełnie nowym zwiastunem. Jeśli chcesz utrzymać swoją długą passę wygranych, Express Online przygotował zestaw wskazówek i wskazówek bez spoilerów, które pomogą Ci rozwiązać najnowszą wersję Wordle. Po prostu przejdź na dół strony, aby rozwiązać dzisiejszą dość trudną zagadkę.

Zanim przejdziemy do wskazówek, szybko przeskoczmy do zasad. W Wordle gracze mają sześć szans na odgadnięcie pięcioliterowego słowa.

Będziesz musiał użyć operacji usuwania, aby odsłonić poprawną odpowiedź, więc zwróć szczególną uwagę na kolor kwadratów.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 299 14 kwietnia …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

READ  Wyżsi posłowie Partii Konserwatywnej i Pracy powiedzieli:

Wordle 299 Wskazówki i poradniki na 14 kwietnia…

1. Wordle 299 zaczyna się na literę M.

2. Wordle 299 zawiera dwie samogłoski.

3. Coś, czego możesz użyć podczas robienia miski chili.