Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wołodymyr Zełenski przysięga, że ​​każdy Rosjanin pozna prawdę o Buczaniu

Wołodymyr Zełenski przysięga, że ​​każdy Rosjanin pozna prawdę o Buczaniu

PiątyOlodymyr Zełenski był sceptyczny, kiedy podniósł słuchawkę. Na drugim końcu linii był Kim Dzong Un, który powiedział mu, że wysyła Władimira Putina, aby pomógł mu wydostać się z Kijowa.

Nieco.

Odtwórca Kima ujawnił niesamowitą historię o tym, jak zamienił się w kogoś udającego Putina, aby pomóc sobowtórowi Zełenskiego w ucieczce z spustoszonej wojną Ukrainy.

Howard X, Australijczyk, który zarabia na życie podszywając się pod północnokoreańskiego dyktatora, opowiedział ABC, jak poprowadził coś w rodzaju międzynarodowej próby uratowania Omida Isabaeva, podszywającego się pod Zełenskiego.

Pan Isabaev, który jest pochodzenia uzbeckiego, mieszkał na Ukrainie po tym, jak zdjęcie, na którym śpi w rosyjskim pociągu, stało się popularne. Został zauważony przez producentów Sługi ludu, w którym wystąpił prezydent Ukrainy, i pojawił się w serialu jako duet z Panem Zełenskim.

Pan X, który mieszka w Hongkongu, powiedział, że dowiedział się o Isabajewie, gdy obaj pojawili się razem w rosyjskim filmie dokumentalnym o naśladowcach z całego świata. Pan Kim powiedział, że kiedy Rosja najechała Ukrainę, zadzwonił do pana Isabaeva, aby sprawdzić, co u niego.

„Zadzwoniłem do niego i akurat był w Kijowie” – powiedział X. „Powiedziałem: „Co ty do cholery robisz?” Musisz się stamtąd wydostać.

Pan X następnie zwraca się o pomoc do podszywającego się odpowiednika: Polaka, Steve’a Polanda, plującego wizerunku Władimira Putina.

READ  Nazywają to „Dołem”: Ukraińcy opisują okropności okupacji Chersoniu