Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wojownicze Żółwie Ninja: Gamescom Shredder’s Revenge 2021

Wojownicze Żółwie Ninja: Gamescom Shredder’s Revenge 2021

Gamescom zbliża się wielkimi krokami, a gospodarz, Geoff Keighley, zaczyna robić szum wokół wydarzenia, przedstawiając niektóre z gier, których możemy się spodziewać podczas Opening Night Live.

bez względu „Światowa premiera„Niezwykle oczekiwany LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalker Gra wideo od TT Games, fani Nintendo Switch mogą również liczyć na ogłoszenie i zrzuty ekranu Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera.

ten Nowa gra TMNT została ogłoszona na początku tego roku w kwietniu Został opisany jako surowy, inspirowany klasyką z mocnymi wibracjami retro.

Zainspirowany kultowym projektem Teenage Mutant Ninja Turtles z 1987 roku, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ożywia najbardziej prawego ninja z Nowego Jorku dzięki wspaniałej grafice pikselowej, która będzie wyglądać jak w domu w Twojej ulubionej starej arkadzie. rywale, tacy jak Bebop i Rocksteady, powracają do kultowych miejsc, takich jak Dimension X, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to potężna celebracja klasycznych hitów TMNT z nowoczesnymi zwrotami akcji”.

TMNT
zdjęcie: przez Nintendo.com

Nie ma jeszcze daty premiery tej wersji, więc prawdopodobnie otrzymamy potwierdzenie na Gamescom w przyszłym tygodniu. Spotkasz się 25 sierpnia, aby zobaczyć Raffa, Dona, Leo i Mike’a? Powiedz nam poniżej.

READ  Wordle 304 19 kwietnia - Walczysz dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa