Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wojciech Szczęsny uważa, że ​​scenariusz wygrana-wygrana może pomóc Polsce w starciu ze Szwecją

Bramkarz Polski Gesek Szczęsny uważa, że ​​konieczność wygranej sprawia, że ​​ich podejście do Szwecji jest proste.

Polski bramkarz Wojciech Szczęsny podkreśla, że ​​charakter ostatniego meczu grupowego ze Szwecją ułatwił im styl.

Z zaledwie jednym punktem w grupie E Polacy muszą wygrać, jeśli chcą awansować do fazy pucharowej.

Trzy lata temu na mundialu w Rosji Polska była pierwszą europejską drużyną, która została wyeliminowana po przegranych dwóch pierwszych meczach, ale punkt, który zdobyli ostatnio z Hiszpanią, dał im deskę ratunku.

Chesney powiedział, że atmosfera w zespole jest zupełnie inna niż w 2018 roku.

„Po naszym pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata 2018, kiedy mieliśmy dwa mecze i mogliśmy zakwalifikować się z grupy, w drużynie nie było ducha” – powiedział Euro 2020.com.

„Tutaj, po pierwszym meczu, mimo że postawiliśmy się w bardzo trudnej sytuacji, można powiedzieć, że mamy wiarę i wolę zakwalifikowania się.

Mówiąc mentalnie, bardzo łatwo jest wiedzieć, że trzeba wygrać mecz. Nie ma potrzeby spekulować.

„Więc mentalne podejście do takiej gry jest znacznie prostsze, ponieważ nie pozostawiasz żadnej energii w ostatnich kilku minutach ani w następnej grze.

„Grasz o swoje życie i myślę, że to może nam pomóc.”

Polska, która będzie miała na swoją korzyść obrońcę Southampton Jana Bednarka (umięśniony) i pomocnika Brighton Jakoba Modera (kolano), to Robert Lewandowski, który ustanowił nowy rekord strzelonych bramek w Bundeslidze z 41 golami w tym sezonie.

Szwedzi są niespodzianką na szczycie grupy E, a ten sukces został zbudowany na fundamencie silnej obrony, ponieważ nie poddali się jeszcze w turnieju.

Lewandowski to oczywiście ogromne wyzwanie, ale środkowy obrońca Marcus Danielson powiedział, że napastnik Bayernu Monachium nie może być ich jedynym celem.

„Nie możemy skupić się tylko na jednym zawodniku” – powiedział.

„Mamy strukturę i obronę, które działają naprawdę dobrze i nigdy nie boimy się wysiłku, który jest wymagany w każdej grze”.