Top News

Włochy, Niemcy i Polska mogą zostać dodane do listy Zielonych Podróży

ja

Według jednego z analityków, miejsca, które mają znaleźć się na rządowej liście zielonych podróży to Talikarmani i Polska.

Robert Boyle, były dyrektor strategiczny IAG, spółki macierzystej British Airways, przewiduje w tym tygodniu, że 12 krajów może zostać włączonych do warstwy niskiego ryzyka.

Obejmuje dziewięć krajów europejskich, z których wszystkie są „silnymi kandydatami”, w tym Austrię, Bułgarię, Niemcy, Włochy, Łotwę, Litwę, Polskę, Słowację i Szwajcarię.

Oczekuje się, że rządowe listy podróży zostaną zaktualizowane w czwartek.

Osoby przyjeżdżające do Wielkiej Brytanii z miejsc z Zielonej Listy nie muszą się izolować.

Podróżni z bursztynowej lokalizacji muszą izolować się w domu przez 10 dni, chociaż ci, którzy przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, którzy otrzymali obie dawki szczepionki przeciwko wirusowi koronowemu w Wielkiej Brytanii lub w wieku poniżej 18 lat, zostaną zwolnieni z tego wymogu w poniedziałek.

Boyle opisał Kanadę jako „najlepszy predyktor” przejścia na zielone, ponieważ ma niski poziom przypadków koronawirusa i wyniki są pozytywne, a jej program wprowadzania szczepionek „szybko dogania” Wielką Brytanię.

Zauważył jednak, że kraj Ameryki Północnej nie wpuszcza gości z Wielkiej Brytanii.

Pisał: „Trudno znaleźć najlepszego kandydata na zieloną listę.

„Władze kanadyjskie nadal zezwalają obywatelom brytyjskim na wjazd do Kanady.

„Ale Australia i Nowa Zelandia to robią i znajdują się na zielonej liście.

„To może być kwestia czasu, bo mam nadzieję, że politycy będą chcieli ogłosić jednoczesne złagodzenie ograniczeń w podróżowaniu”.

Przed wybuchem epidemii co roku około 724 000 obywateli brytyjskich odwiedzało Kanadę.

W związku z perspektywą wpisania na amerykańską zieloną listę Boyle powiedział: „Liczby są nadal trochę wysokie”.

Boyle powiedział, że Hongkong powinien być „zielony”, ponieważ „w zasadzie jest zero przypadków i doskonałe dane testowe” i że podobny przypadek można poczynić dla Tajwanu.

Wśród krajów przechodzących do kategorii wysokiego ryzyka, napisał, jest to, że wskaźniki przypadków „szybko” rosną na Malcie i Izraelu, co oznacza, że ​​oba kraje znajdujące się obecnie na zielonej liście mają „realną szansę” na „wpisanie na listę obserwacyjną”. , który niebawem przeniesie się do warstwy bursztynowej w celu podkreślenia zielonych przestrzeni.

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment