Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Właściciele firm z West Tampa rozumieją swoją przeszłość i patrzą w przyszłość

Właściciele firm z West Tampa rozumieją swoją przeszłość i patrzą w przyszłość

TAMPA – West Tampa to jedna z najbardziej historycznych i różnorodnych dzielnic Tampy. Teraz dwóch latynoskich właścicieli firm jest podekscytowanych przyszłością regionu.

Reporter ABC Action News Michael Paloska usiadł z właścicielami New Edge RepographicsI Alex Prieto Dystrybutorzy płytek Bay na FlorydzieFrank John Garcia.

Obaj mężczyźni zasiadają w zarządzie Izby Handlowej w Zachodnim Tampie i obaj zgadzają się, że West Tampa powoli zmienia się na lepsze.

„Rzeczy zdecydowanie ewoluują” – powiedział Prieto. „Zaczynamy dostrzegać większy wzrost; naprawdę prostym sposobem jest zobaczenie czyszczenia”.

Prieto dorastał kilka przecznic od swojej obecnej pracy przy Dr. Columbus Street i N. MacDill.

„West Tampa wiele znaczy dla mnie osobiście, ale nie tylko dla mnie, ale także dla naszej społeczności” – powiedział Prieto. To tygiel. To mikrokosmos całego naszego miasta. Więc masz różne rasy. Jestem Kubanką. Moja rodzina jest Kubańczykiem, więc ma wiele wspólnego z takimi rzeczami, jak fabryki cygar, kultura i Twój smak ”.

Prieto świętuje swój 11. rok w biznesie i mówi, że region się rozwija.

„Po raz pierwszy dotarliśmy na ten plac. Były tu dwa lub trzy inne firmy. Plac jest teraz prawie pełny”.

West Tampa jest również centralnie położona. Prieto porównuje go do Kennedy Boulevard z dużo mniejszym ruchem.

Garcia po cichu świętował 60-lecie firmy podczas COVID-19. Odwołano dużą ceremonię uczczenia tej okazji. W 61. roku życia Garcia powiedział, że pandemia nauczyła ich wielu rzeczy o prowadzeniu bardziej wydajnego i produktywnego biznesu.

Salon jest teraz podzielny. Garcia powiedział, że głównym celem ich zespołu sprzedaży jest handel i budownictwo komercyjne. Uruchomili również centralne miejsce dostaw, aby zaspokoić popyt. Jeśli chodzi o zachodnią Tampę, Garcia powiedział, że potrzebuje trochę więcej wyrafinowania.

READ  Kosiarki SaMASZ są wyzwaniem dla głównego nurtu

„Pod wieloma względami musi być upiększony. Nie sądzę, żeby nasz budynek był tak piękny. Ale wiesz, wewnątrz nas myślę, że im bardziej zależy nam na wyglądzie, tym bardziej przyciąga ludzi” – powiedział Garcia. .

Tampa została opisana jako West Tampa Obszar możliwości. Wzdłuż rzeki Hillsborough realizowane są duże projekty na obszarze o mieszanym przeznaczeniu. Plan skupi się na modernizacji infrastruktury, dróg oraz budowie tanich mieszkań, hoteli, powierzchni handlowych i biurowych.

Dzięki gentryfikacji w okolicy zarówno Garcia, jak i Britto mają nadzieję uhonorować budowniczych z przeszłości.

„Ciekawą rzeczą w Tampie jest mieszanka, która naprawdę wyrosła z produkcji cygar” – powiedział Garcia. „Macie imigrantów z Kuby, Hiszpanii i Sycylii, a ja jestem hybrydą tych trzech i nazywamy się Łacinami i nie nazywamy się Kubańczykami jak Włosi w Tampie, uważacie każdego z nich za Łacinę chłodny.”

„Chciałbym, aby Tampa zachowała swój smak, ale nadal się rozwijała, aby cały kraj, a może nawet świat mógł zobaczyć, co tak bardzo kochamy w Tampie” – powiedział Prieto. „Tampa nie jest już tym małym miastem, które według wielu z nas wciąż ma klimat małego miasteczka, ale teraz jesteśmy dużym miastem”.