Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Właściciel nieistniejącego ROM-u nakazał „trwałe zniszczenie” wszystkich nieautoryzowanych gier Nintendo • Eurogamer.net

Sąd nieistniejącego właściciela ROM-u nakazał „trwałe zniszczenie” wszystkich nieautoryzowanych gier Nintendo, do których mają dostęp.

Jak wspomniałem TorrentFreakKalifornijski sędzia okręgowy Matthew Strowman, obecny właściciel RomUniverse, nakazał „trwałe zniszczenie wszystkich nieautoryzowanych gier Nintendo lub innych nieautoryzowanych kopii własności intelektualnej Nintendo, w tym filmów, książek i muzyki” nie później niż 17 sierpnia.

Storman musi złożyć oświadczenie pod rygorem krzywoprzysięstwa w sądzie federalnym w Kalifornii „zaświadczając, że przestrzega tych warunków” do 20 sierpnia.

Pod koniec maja Storman otrzymał polecenie zapłaty 2,1 miliona dolarów odszkodowania za naruszenie praw autorskich i znaków towarowych podczas prowadzenia RomUniverse, po tym, jak Nintendo of America złożyło wniosek ponownie we wrześniu 2019 roku.

Storman został skazany na opłacenie składki w miesięcznych ratach po 50 dolarów z powodu bezrobocia, ale nie wpłacił zaliczki. Nintendo następnie złożyło wniosek o stały nakaz, aby uniemożliwić Stormanowi ożywienie witryny. Zostało to przyznane w zeszłym tygodniu.

ten nakaz Oznacza to, że Storman nie może uczestniczyć w długiej liście działań, które w jakikolwiek znaczący sposób uniemożliwiają powrót RomUniverse.

READ  Plotka: Nintendo Switch „Pro” został ujawniony przed targami E3, poza tym rokiem