Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wkrótce pojawi się nowy telefon z Androidem, który nie przypomina niczego, co widzieliśmy wcześniej

Samsung mógł właśnie ujawnić swój nowy flagowy model S22 i bardziej przyjazne dla portfela urządzenia z serii A, ale koreańska firma może chcieć mieć oko na to, co wkrótce nadejdzie. Nowy dzieciak ma zamiar ujawnić swój pierwszy smartfon, co może przysporzyć ogromnego bólu rywalom z Androidem.

Nic nie reprezentuje nowej firmy technologicznej stworzonej przez przedsiębiorcę technologicznego Carla Baya. Dla tych, którzy nie znają tej nazwy, Pei był jednym z twórców popularnej obecnie marki OnePlus, która produkuje jedne z najpopularniejszych telefonów na świecie. Pei odłączył się od OnePlus w 2020 roku i od tego czasu jest zajęty tworzeniem swojej nowej marki Nothing.

Firma wypuściła już bezprzewodowe wkładki douszne w cenie 99 funtów (możesz przeczytać naszą pełną recenzję tutaj) i teraz wygląda na to, że jest gotowa do uruchomienia swojego pierwszego smartfona.

Po opublikowaniu wiadomości na Twitterze Pei powiedział: „To wszystko. To już oficjalne. Tego lata wypuścimy nasz pierwszy smartfon – Telefon (1). Jestem bardzo podekscytowany, to dopiero początek. Nic z historii.

Przeczytaj więcej: użytkownicy Chrome mają w tym tygodniu do czynienia z przerwą w dostępie do internetu! Aktualizacja Google może złamać słynną witrynę

Szczegóły na temat nowego urządzenia są w tej chwili dość skąpe, chociaż wiemy, że będzie ono zasilane szybkim procesorem Qualcomm i będzie korzystać z wersji systemu operacyjnego Google Android o nazwie Nothing OS.

Nic nie opublikowało obrazu tego, jak będzie wyglądał jego ekran główny, gdy użytkownicy są traktowani z czystym, industrialnym interfejsem użytkownika.

Firma obiecuje również, że jej system operacyjny Nothing OS uchwyci najlepsze cechy czystego Androida, jednocześnie sprowadzając system operacyjny do niezbędnego minimum. Wydaje się, że został zaprojektowany, aby zapewnić szybkie, płynne i osobiste wrażenia ze sprzętu, który bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem za pomocą niestandardowych czcionek, kolorów, elementów graficznych i dźwięków.

READ  Twórca gier komputerowych umiera z Covid w wieku 51 lat, ponieważ strach przed igłami oznacza, że ​​nie został dźgnięty

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak to wygląda i działa, ale z pewnością wygląda ekscytująco i zapewnia proste wrażenia, których oczekuje wielu użytkowników.

Więcej informacji o telefonie Nothing 1 spodziewane jest w nadchodzących miesiącach, a jeśli rozważasz ulepszenie w tym roku, zdecydowanie należy na nie uważać.