Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla obywateli Nowej Zelandii, Szwajcarii, USA, Bułgarii i Polski

komunikat prasowy

Opublikowano 20 kwietnia 2023 r

Wiza indyjska dla obywateli Polska

Obywatele Nowej Zelandii należą do 170 narodowości uprawnionych do ubiegania się o wizę do Indii przez Internet. Dzięki uproszczonej e-wizie do Nowej Zelandii i Indii podróżni mogą uzyskać e-zezwolenie na podróż do Indii bez wychodzenia z domu. Wiza indyjska dla obywateli Nowej Zelandii jest dostępna jako formularz wniosku online od 2014 roku. Jednak teraz ubieganie się o e-wizę z Nowej Zelandii do Indii jest możliwe tylko online. Istnieje kilka rodzajów e-wiz do Indii dostępnych dla kwalifikujących się podróżnych, w tym wiza e-turystyczna, e-wiza e-biznesowa, e-wiza e-medyczna i wiza e-medyczna. Nowa Zelandia może uzyskać wizę wielokrotnego wjazdu, która pozwala na maksymalnie 90 dni turystycznych przy każdym wjeździe i jest ważna przez 365 dni od daty zatwierdzenia. Możesz także otrzymać wizę turystyczną podwójnego wjazdu, która pozwoli Ci na pełnoprawny pobyt do 30 dni. E-Visa biznesowa — jest używana, gdy chcesz podróżować do Indii w celach biznesowych lub pokrewnych, ale nie w celach biznesowych. Ten rodzaj wizy pozwala na pobyt w Indiach do 365 dni, wielokrotny wjazd i wyjazd oraz pobyt nie dłuższy niż 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna: Jeśli potrzebujesz leczenia w Indiach, ten typ jest dla Ciebie najlepszy, ponieważ długość pobytu wynosi do 60 dni i potrójny wjazd z góry. Wszystkie rodzaje wiz elektronicznych do Nowej Zelandii i Indii są biletami wielokrotnego wjazdu, z wyjątkiem wizy medycznej online, która jest wizą potrójnego wjazdu. Internetowa wiza indyjska eliminuje potrzebę odwiedzania ambasady lub konsulatu w celu złożenia wniosku osobiście lub czekania w długich kolejkach na granicy w celu ubiegania się o wizę indyjską po przyjeździe.

Dokumenty wymagane dla obywateli Nowej Zelandii

 • Paszport nowozelandzki o ważności co najmniej 6 miesięcy od daty przewidywanego przybycia do Indii, zawierający co najmniej dwie puste strony
 • Cyfrowe zdjęcie strony z informacjami paszportowymi (znanej również jako strona z CV)
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Aktualne zdjęcie wnioskodawcy w stylu paszportowym
 • Aby uiścić opłatę za e-wizę, możesz użyć ważnej karty kredytowej lub debetowej.

Wiza indyjska dla obywateli Szwajcarii

Republika Indii położona jest na dalekim południu Azji. Słynie z bogatej kultury lokalnej, a także charakterystycznych cech, które nadają mu osobisty charakter. Odwiedzający podróżują z całego świata, aby poznać historię, tradycje, kuchnię i styl życia Indii, ponieważ jest to najpopularniejszy cel turystyczny w Azji. Przed wjazdem do Indii Szwajcarzy muszą ubiegać się o wizę. Obywatele 166 krajów, w tym obywatele Szwajcarii, mogą ubiegać się online o e-Visę turystyczną, medyczną lub biznesową, która została wprowadzona w Indiach w 2014 roku. Jest to dokument wydawany przez rząd, który umożliwia podróżowanie do i na terenie Indii. Wiza indyjska dla obywateli Szwajcarii jest dostępna jako formularz wniosku online przez rząd Indii od 2014 roku. Obywatele Szwajcarii mogą ubiegać się o e-wizę, wizę turystyczną, wizę biznesową lub wizę medyczną, w zależności od celu ich wizyty. Wizy turystyczne do Indii dla obywateli Szwajcarii są dwojakiego rodzaju. Miesięczna e-Visa turystyczna jest ważna przez 30 dni i pozwala podróżującym ze Szwajcarii na dwukrotny wjazd do Indii w tym okresie. Maksymalny czas pobytu w kraju to 30 kolejnych dni. Roczna turystyczna e-Visa do Indii dla gości ze Szwajcarii jest ważna przez rok od daty wystawienia. Dozwolone są wielokrotne wjazdy w dowolnym okresie 365 dni z pobytami do 90 kolejnych dni od daty wjazdu. Indyjska wiza biznesowa dla obywateli Szwajcarii ma taki sam okres ważności jednego roku. Jednak długość pobytu w Indiach na wizie biznesowej jest dłuższa. Obywatele Szwajcarii mogą przebywać w Indiach do 180 dni na wizie e-biznesowej. Może to być 180 kolejnych dni lub łącznie 180 dni w przypadku podróży wielokrotnych. Ta e-Visa jest elektronicznie powiązana z Twoim paszportem. Ubieganie się o wizę indyjską dla obywateli Szwajcarii nigdy nie było łatwiejsze. Ubieganie się o wizę indyjską dla obywateli Szwajcarii to prosty i szybki proces, który można wykonać w około 15 minut z dowolnego miejsca w kraju, o ile wnioskodawca ma połączenie z Internetem.

READ  Polska zbierze 2,75 miliarda dolarów z nieoczekiwanego podatku od energii, mówi minister

Rodzaje e-VISA

 • Turystyczna wiza elektroniczna
 • e-wiza dla biznesu
 • e-wiza medyczna

Wymóg uzyskania wizy indyjskiej dla obywateli Szwajcarii

 • Paszport – Paszport, którego ważność pozostaje co najmniej sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu. Dwie puste strony paszportowe na znaczki.
 • Cyfrowe zdjęcie samego siebie – zaleca się, aby zdjęcie zostało zrobione niedawno. Nie należy wykonywać gestów twarzy, a tło powinno być białe.
 • Zeskanowany paszport ze stroną informacyjną
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Metody płatności – Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, a ponieważ PayPal stał się tak popularny, możesz również z niego korzystać.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia — ten wymóg dotyczy osób, które chcą wyjechać do Indii w celach biznesowych i ubiegać się o indyjską wizę biznesową.
 • Pismo ze szpitala w Indiach – Dotyczy osób ubiegających się o wizę medyczną.

Wiza indyjska dla obywateli Stanów Zjednoczonych

Organizując wycieczkę do tego interesującego kraju, upewnij się, że masz wszystkie odpowiednie dokumenty, w tym wizę. Odwiedzający muszą uzyskać wizę, aby wjechać do Indii. W Indiach obywatele USA mogą teraz otrzymać e-wizę krótkoterminową. Od 2014 r. Indie mają elektroniczny system wizowy, znany jako elektroniczne zezwolenie na podróż (ETA), który umożliwia osobom z ponad 160 krajów ubieganie się o wizę online. Od 2014 r. obywatele Stanów Zjednoczonych mogą ubiegać się o wizę do Indii przez Internet. O e-wizę mogą ubiegać się amerykańscy turyści, osoby podróżujące służbowo i pacjenci medyczni. Turystyczna e-Visa: Amerykanie rozważający wakacje w Indiach muszą ubiegać się o wizę e-turystyczną, która pozwala im na pobyt w kraju w celach turystycznych i rekreacyjnych. Turystyczna e-Visa obejmuje 3 rodzaje o różnej ważności i długości pobytu w Indiach. W przypadku krótkoterminowej e-Visy turystycznej obywatele USA mogą przebywać w Indiach do 30 dni od daty przyjazdu. Tego typu nie można w żaden sposób rozszerzać ani konwertować. Biznesowa e-Visa: Ten rodzaj e-Visy umożliwia Amerykanom wjazd do Indii w celach biznesowych lub handlowych. Możesz przebywać w Indiach do 365 dni od daty wydania ETA i wjeżdżać do Indii tyle razy, ile chcesz. Nie możesz jednak przebywać tutaj dłużej niż 180 kolejnych dni podczas jednej wizyty. E-Visa dla asystenta medycznego: Amerykanie, którzy potrzebują pomocy medycznej lub towarzyszą pacjentom leczonym w Indiach, mogą ubiegać się o e-Visę dla asystenta medycznego i medycznego przez Internet. Ten rodzaj e-Visy pozwala na pobyt w Indiach do 60 dni od daty przyjazdu i umożliwia wjazd do kraju w sumie trzy razy. E-Visa do Indii ułatwia amerykańskim podróżnikom uzyskanie wiz na wjazd do kraju. Podróżujący z USA muszą spełnić określone wymagania, aby ubiegać się o wizę do Indii przez Internet.

READ  Jan Fortas opowiada o rekomendacjach podatkowych Credo dla nowego polskiego rządu

Dokumenty wymagane do indyjskiej e-Visy dla obywateli USA

 • Paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od przewidywanej daty przyjazdu.
 • Możesz użyć karty debetowej lub kredytowej, aby uiścić opłatę za e-Visę.
 • Prawidłowy adres e-mail, na który mają otrzymać indyjską e-wizę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Imię i nazwisko (jak widnieje w paszporcie)
 • Zeskanuj dane osobowe paszportu
 • Ostatnia strona paszportu (jeśli dotyczy)

Wiza indyjska dla obywateli Bułgarii

Miliony turystów przyjeżdżają z całego świata, aby poznać kulturę, kuchnię i atrakcje tego kraju. Indie to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży w Azji Południowej. Rząd stworzył program e-Visa, aby zachęcić więcej turystów do odwiedzenia subkontynentu indyjskiego. Obywatele 157 krajów, w tym obywatele Bułgarii, mogą obecnie ubiegać się o e-wizę na wjazd do Indii. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia obywatelom Bułgarii formularz wniosku online o wizę indyjską. Powód Twojej podróży określi typ e-Visy, której potrzebujesz. Turystyczna e-Visa: Ta wiza służy do odwiedzania Indii w celach turystycznych, wypoczynkowych lub w celu odwiedzenia krewnych. 30-dniowa wiza turystyczna pozwala na pobyt w kraju przez 30 dni od daty przyjazdu i pozwala na dwukrotny wjazd. Wiza e-biznesowa – Ten rodzaj wizy jest używany, jeśli zamierzasz prowadzić działalność gospodarczą lub handlową w Indiach, ale ważne jest, aby wiedzieć, że nie jest ona legalna w celach związanych z zatrudnieniem. Jest to wiza wielokrotnego wjazdu, która pozwala na pobyt w Indiach do 365 dni, z maksymalnym nieprzerwanym pobytem 180 dni podczas każdej podróży. E-Visa medyczna + Opiekun medyczny: Ten rodzaj e-Visy jest używany, gdy potrzebujesz leczenia w Indiach, w tym jogi i fizjoterapii. Możesz przebywać w Indiach do 60 dni i wjeżdżać do kraju trzy razy. Proces uzyskiwania indyjskiej e-Visy jest bardzo prosty i odbywa się całkowicie online, co eliminuje konieczność odwiedzania lokalnej ambasady lub konsulatu.

READ  Szef unijnego rolnictwa krytykuje jego nieobecność w debacie o wielkich farmach - POLITICO

Rodzaje indyjskiej e-Visy

 • Wiza turystyczna do Indii
 • Wiza e-biznesowa do Indii
 • Wiza medyczna do Indii

Wymagania dotyczące wizy indyjskiej dla obywateli bułgarskich

 • Paszport, który jest ważny przez co najmniej 6 miesięcy po przyjeździe i zawiera dwie puste strony.
 • Pełny skan danych paszportowych.
 • Aktualne zdjęcie osobiste wnioskodawcy.
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć wielu metod płatności, takich jak karta kredytowa/debetowa lub konto PayPal.

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Rząd Indii podjął kroki, aby ułatwić turystom odwiedzanie kraju. Od 2014 roku rząd Indii wprowadził internetowy formularz wniosku o wizę indyjską dla obywateli polskich. Jedną z takich inicjatyw jest wprowadzenie elektronicznej karty podróżnej, która umożliwi odwiedzającym ze 169 krajów uzyskanie wiz do Indii przy użyciu indyjskiej e-wizy. Jeśli Polacy chcą odwiedzić Indie w celach wypoczynkowych, biznesowych lub medycznych, mogą ubiegać się o kilka rodzajów indyjskich e-Vis. Turystyczna e-Visa – służy do wjazdu do Indii w celach turystycznych lub turystycznych. Ta kategoria pozwala na jednorazowy wjazd do Indii i pobyt do 30 dni. Wiza e-biznesowa – wymagana dla każdej firmy lub działalności biznesowej w Indiach. Ten typ pozwala przebywać w Indiach do roku (365 dni) i przyjeżdżać i wyjeżdżać tyle razy, ile chcesz, przy czym każdy pobyt nie przekracza 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna – jeśli chcesz podróżować do Indii w celu leczenia, w tym fizjoterapii jogi, możesz wybrać ten rodzaj e-wizy, ponieważ pozwala ona na pobyt do 60 dni, a co najważniejsze, możesz wjechać i wyjechać trzykrotnie z góry. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdu i wyjazdu
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podczas ubiegania się o e-Visę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Indyjski urzędnik
osoba kontaktowa: MUKESH SHARMA Findango
e-mail: Wyślij e-mail
telefon: +880 31-652225
Tytuł:2293/A Zakir Hussain Road, Chattogram
naród: Bangladesz
strona internetowa: www.india-visa-online.org/hy/visa/